Adıyaman

Adıyaman Nerede, Nasıl Gidilir?- Adıyman, yaklaşık 600 bin nüfusu ile Güneydoğu Bölgesinde yer alan tarihi bir kenttir. Burada gezilip görülecek çok sayıda doğal güzellik alanı ve tarihi yapı bulunur.

Adıyaman’a Nasıl Gidilir?

Uçakla
Adıyaman kent merkezine yaklaşık 28 km uzaklığında Adıyaman Havalimanı bulunur. Buraya başta İstanbul ve Ankara olmak üzere birçok şehirde havayolu ile uçuş sağlayabilirsiniz.
Otobüsle
Adıyaman merkezinde otogar bulunur. Burada çok sayıda otobüs firması çalışmaktadır. Başta büyük şehirler olmak üzere ülkemizin birçok noktasında direk veya aktarmalı olarak buraya ulaşım sağlayabilirsiniz. “Adıyaman’a seferi olan otobüs firmalarının otobüs fiyatlarını karşılaştırıp ucuz fiyatlı Adıyaman otobüs biletleri bulabilmek için Enuygun’u tavsiye ederiz.”
Trenle
Adıyaman ilimize yaklaşık 63 km uzaklıkta bulunan Gölbaşı ilçesinde Tren istasyonu bulunur. Birçok yerden buraya tren ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
Gemiyle
Adıyaman ilimizde deniz ve göl bulunmamaktadır. Fakat burada Ülkemizin en büyük barajı olan Atatürk Barajı Bulunur. Bu baraj üzerinde tekne ve feribot seferleri yapılmaktadır. Baraja sınır olan il ve ilçelere feribot ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
Özel Aracınızla
Kendi özel aracınızla Türkiye’nin her noktasından Adıyaman’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Adıyaman ile bazı şehirler arası mesafe şöyledir;
  • Diyarbakır, Adıyaman arası 251 km
  • Gaziantep, Adıyaman arası 153 km
  • Adana, Adıyaman arası 356 km
  • Mersin, Adıyaman arası 437 km
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın