Ağrı

Ağrı, yaklaşık 536 bin nüfusu ile Doğu Anadolu bölgesinde yer alan bir şehirdir. Burada yer alan Ağrı Dağı, ülkemizin en büyük dağıdır. Bunun dışında burada gezilip görülecek çok sayıda yer bulunmaktadır.

Ağrı Nasıl Gidilir?

Uçakla
Ağrı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı bulunur. Buraya başta İstanbul ve Ankara olmak üzere birçok şehirden direk veya aktarmalı olarak Ağrı ilimize uçuş sağlayabilirsiniz.
Otobüsle
Ağrı Otogarı, Ağrı kent merkezine yaklaşık 4-5 km uzaklıkta bulunur. Buraya başta büyük şehirler olmak üzere birçok şehre direk veya aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Otogar önünde kalkan şehiriçi araçlarıyla kent merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.
Trenle
Ağrı’da Demir yolu bulunmamaktadır.
Gemiyle
Ağrı’da deniz yolu ile ulaşım yoktur.
Özel Aracınızla
Kendi özel aracınızla Türkiye’nin her noktasından Ağrı’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Ağrı ile bazı şehirler arası mesafe şöyledir;
  • Erzurum Ağrı arası yaklaşık 183 km
  • Van Ağrı arası yaklaşık 257 km
  • Kars Ağrı arası yaklaşık 162 km
  • Bitlis Ağrı arası yaklaşık 236 km
  • Muş Ağrı arası yaklaşık 247 km
  • Ankara Ağrı arası yaklaşık 1.061 km
  • İstanbul Ağrı arası yaklaşık 1.419 km
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın