Akasya Avm Nasıl Gidilir? Akasya AVM metro durağı hangisi

Akasya AVM hangi otobüs gider? Akasya AVM Üsküdar’dan nasıl gidilir? Akasya alışveriş merkezi hangi semtte? gibi sorularınız için sizlere detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Akasya Avm Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul ilimizin Anadolu tarafında yer alan Üsküdar ilçesinin Acıbadem mahallesinde, konumu kolay bir şekilde halka hizmet vermektedir. Alışveriş merkezi diğer tüm avmler gibi sabah 10, akşam 10 arası çalışmaktadır.

Akasya AVM Nerede? 

Akasya AVM adresi: Acıbadem, Çeçen Sok. No:25, 34660 Üsküdar/İstanbul

Otobüs, Minibüs, metro ya da Marmaray ile gidebiliceğiniz AVM’ye metrobüs ile gitmek isteyenler Uzunçayır durağında inip bağlantı yolları ile Ünalan metro durağında, Tavşantepe yönünde metroya binmelisiniz. Ünalan durağında inin ve avm önünden çıkın. Minibüs ile gelecek olanlar ise Gebze – Harem hattıyla gidebilirler.

Akasya Avm Nasıl Gidilir

Akasya Avm nasıl gidilir, Akasya Avm yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Akasya AVM METRO Durağı

Akasya AVM Metro durağı nedir? Akasya AVM hangi metro durağında? Diye soracak olursanız sizlere cevabımız Akasya AVM metro durağı Ünalan’dır. Ünalan’da inerek Akasya AVM’e 10 dakikada varabilirsiniz. M4 metro veya M5 metroya binmeniz gerekmektedir.

Ünalan10 dk yürüme

Akasya Avm Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

14AKadıköy / Rıhtım Peron Yönü
20ÜTepe Üstü
SG-1Kadıköy
3AKadıköy
E-10Kadıköy
E-11Kadıköy
11THarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
13MHarem Peron 3 / Kadıköy Yönü
13YTepeüstü
14BKÇekmeköy Belediyesi
14DKKuran Kursu / Son Durak Yönü
15BKDereseki
15TKKadıköy
16APendik
16FYeditepe Üniversitesi Alt Kapı
16KHSultanbeyli Peronlar
16MHarem Peron 3 / Kadıköy Yönü
16SSabiha Gökçen Havalimanı
16UUğurmumcu
18Harem Peron 3 / Kadıköy Yönü

Akasya Avm En Yakın Otobüs Durakları

Uzunçayır Metrobüs / Kadıköy Yönü6 dk yürüme
İNcirlibostan6 dk yürüme
Timlo Sitesi7 dk yürüme
Uzunçayır8 dk yürüme
Uzunçayır Metrobüs12 dk yürüme
Ünalan Metro / Göztepe Köprüsü Yönü12 dk yürüme

Akasya Avm Telefon Numarası

Telefon: 0216 325 03 72

Akasya Avm Nasıl Gidilir? Akasya AVM metro durağı hangisi
Akasya Avm Nasıl Gidilir? Akasya AVM metro durağı hangisi
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın