Allah Rızası İçin Borç Para Verenler (Süper Bilgiler)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Allah rızası için borç para verenler konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizde değerli ziyaretçilerimize Allah rızası için borç para verenler için doğru cevabı verdik. Aynı zamanda borç para veren hayırseverler, Allah rızası için borç verenler, borç para veren vakıflar, sahibinden borç para, acil nakit veren firmalar başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Ekonomik olarak zorlu bir dönemden geçmekteyiz. Bu zorlu ekonomik dönemde insanlar hayatlarını idame etmek için borç para veren yerler konusunda fazlasıyla araştırma yapmakta. İnternette en çok araştırılan konular arasında yer alan Allah rızası için borç para verenler başlığı için sizlere araştırmalar yaparak doğru bilgiyi verdik. Hayatın epey bir pahalılaştığı dönemde sizlere yardımcı olabilmek için aşağıda değerli bilgiler ile konumuzu detaylandırdık. Bankalardan kredi çekemeyecek duruma gelen kişiler için borç para veren hayırseverler başlığına göz atabilirsiniz…

sahibinden borç para

Sitemizin en alttaki yorum yapma kısmına maddi durumunuzu anlatır şekilde yorum yaparsanız bir hayırseverin, vakıfın size ulaşmasını bir nebze olsun sağlayabilirsiniz. Maddi durumunuz nedeniyle sitemizin yorum kısmını kullanarak yardım talep edebilir ve birilerinin size yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

Borç Para Veren Vakıflar

 Bankalar ile arası bozulmuş kişiler artık bankalarla çalışamayacağı için soluğu borç para veren vakıflarda yer alıyor. Vakıflar sizlere faizsiz para vererek durumunuzun hafiflemesine yardımcı olabilir. Fakat ödemenizi zamanında eksiksiz bir şekilde yaparsanız istediğiniz borç parayı vereceklerdir. Vakıf ve bankalar haricinde aşağıdaki borç para veren yerlere de göz atabilirsiniz.

 • Operatörlere başvurabilirsiniz. Elinizdeki hat yani Vodafone, Turkcell veya Türk Telekom size nakit para sağlayabilir. Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom aracılığıyla 25.000 TL’ye kadar 24 ay taksitli kredi çekimi yapabiliyorsunuz. Operatör bayilerine giderek bu konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Hayırseverleri bularak senet karşılığı imza atarak borç para atabilirsiniz. Bu kişilerin tefecilerle alakası yoktur çünkü bu kişiler faizli bir şekilde para vermezler aksine sizleri tanımadıkları için ne yapacağınızı bilmiyorlar bu yüzden senet karşılığı para vererek mevcut ekonomik durumunuzun düzelmesine yardımcı olabilirler. Bu hayırseverleri kuyumculardan, vakıflar veya derneklerden bulabilirsiniz.
 • Kuyumcular size kısa vadeli olarak para verebilirler. Fakat verdikleri borç kısa vadeli olur ve bu borcu sadece senetle alabilirsiniz. Aynı zamanda kuyumculardan nakit para alamazsınız. Nakit para yerine size altın veya dolar verirler.
 • Derneklere durumunuzu anlatabilirsiniz ve borç para alabilirsiniz. Yine bu borcu senetle alıyorsunuz ve vade sayısı, geri ödeme gün sayısı az olabilir. Bunun için iş adamlarını, emlakçıları, faktöring firmalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
 • Faktöring firmaları son günlerde çok fazla popülerleşmeye başladı. Bu firmalar sizlere ipotekli bir şekilde borç para verirler. Faktoring firmasıyla anlaşırken firmanın BDDK lisanslı olmasına dikkat ediniz.
 • Sosyal medya fenomenleri ekonomik durumu zor olan bir çok kişiye yardım etmektedir. Sizde bu kişilere başvuru yaparak durumunuzu anlatabilir ve borç para alabilirsiniz. Hatta bir çoğu karşılıksız borç para vermektedir.

Allah Rızası İçin Borç Para Verenler

Son günlerin en çok popülerleşen aramalarından bir tanesi de; ‘’Allah rızası için borç para verenler.’’ İnsanlar ekonomik durumunu düzeltebilmek için karşılıksız borç para veren yerleri tercih ediyorlar. Pandemi bir çok şirketin, insanı zor duruma düşmesine neden oluyorken zengin insanlar bu konuda yardımcı olarak insanların zor durumdan kurtulmasına yardımcı oluyor. Kredi notunuz düşükse yardımsever insanlara ulaşarak borçlarınızı hafifletebilirsiniz. Dernekler ve kuruluşlar aracılığıyla bu kişilere ulaşarak yardım talep edebilirsiniz.

 • Vakıflar
 • Kuyumcular
 • BDDK onaylı faktöring firmaları
 • Operatörler
 • Galericiler
 • Emlakçılar
 • İş adamları

Karşılıksız Para Veren Yerler

Ekonomik olarak zor durumdaysanız bu konuda sizlere yardımcı olabilecek bir çok kuruluş ve dernek bulunmaktadır. Eğer çok zor durumdaysanız ve bu durumunuzu kanıtlayabilirseniz dernekler size inanılmaz bütçeyle borç para verebilirler. Bir çoğu karşılık beklemeden borç para vermektedir.

 • Ahbap derneğine başvurabilirsiniz.
 • Holdingleri araştırabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olabilecek en büyük holding Koç Holding’tir.
 • Yardım Eli ve Beşir derneğine başvurabilirsiniz.
 • E – Devlet üzerinden ‘’Sosyal Ekonomik Destek Hizmetine’’ başvuru da bulunabilirsiniz.
 • Sosyal medya fenomenlerini takip edebilir. Onlara durumunuzu anlatır şekilde borç para talep edebilirsiniz.
YouTube video
YouTube video

Borç Para Veren Hayırseverler adlı içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
“Allah Rızası İçin Borç Para Verenler (Süper Bilgiler)” üzerine 13 yorum
 1. Merhaba çok zor durumdayim bana nolur Allah rızası için yardım edin dilenmiyorum borç para istiyorum borçlarımı ödemem icin bana yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
 2. Allah rızası için bi 26.000TL ye ihtiyacım var bana kısa süreligine borç verebilirseniz çok mutlu olurum lütfen

  Cevapla
 3. Allah rızası için benim bir engelli oğlum var borclandim tedavisi için kanser evladım mide kanseri var sadece 10bin liraya ihtiyacım var Allah rizasi için

  Cevapla
 4. Çok acil nakit ihtiyacım var eşimden çocuklarımdan ayrılma durumuna geldim kiramı bile ödeyemiyor um Allah rızası için bir yardım eder misiniz

  Cevapla
 5. 2 yaşında oğlum var ve masraflarını karşılamakta zorlanıyorum. Evim kira İstanbul’da sıkıştım kaldım. Ailem var fakat destekleri yetersiz. 90 bin TL borcum var onlara kiraya faturalara yetişeyim derken oğluma bez ve mama alamaz duruma geliyorum. Aylık destek arıyorum.

  Cevapla
 6. Faturalarınızı kapatmak veya mali sorununuzu çözmek için bir krediye mi ihtiyacınız var? evet ise, daha fazla bilgi için şimdi bize ulaşın

  Cevapla
Yorum yapın