Ankara Futbol Okulları (En İyileri)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde Ankara futbol okulları konusunda sorular almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte ziyaretçilerimize Ankara futbol okulları konusunda önerilerde bulunacağız. Aynı zamanda Ankara en iyi futbol okulu, Ankara futbol kursları başlıklarında da farklı bilgileri vereceğiz.

Futbol her erkeğin gözdesi ve küçük yaşlarda en çok oynadığı oyunlardan bir tanesidir. Erkekler için futbol denildiği zaman akan sular durur ve onlar için futbola bağımlılık apayrı bir olaydır. Çocuklarımızın enerjisini attığı ve arkadaşlık kurabildiği spor dallarından bir tanesi olan futbol için Ankara futbol okulları hakkında sizlere bilgiler paylaşmış olacağız.

Ankara Futbol Okulları Hangileri?

Ankara ili ve çevresinde çocuklarınızı futbola gönderebileceğiniz bir çok önemli kurs merkezi bulunmaktadır. Yani futbol okulu bulunmaktadır. Adını çok sık bir şekilde duyuran ve bir çok önemli takımın alt yapısı olan bu futbol takımlarıyla çocuklarınızın kariyerini direkt olarak etkileyebilirsiniz. Eğer çocuğunuz futbola yatkınsa ve futbol oynayabiliyorsa mutlaka paylaştığımız futbol okullarına göz atınız.

Ankara futbol kursları

Galatasaray Spor Kulübü

Ankara, Gaziosmanpaşa bölgesinde 2006 yılından bu yana faaliyet gösteren Galatasaray spor kulübü 6 yaş ve üzerinde olan her bir çocuğu kursa alarak yetiştiriyor. Çocuğunuzun erken yaşlarda futbola başlaması ve bu spor dalına ilgi duyması üstelik Galatasaray spor kulübüyle futbola başlaması onun yeteneğini aşırı geliştirecektir. Profesyonel teknik direktörlerle çalışılan ortamda çocuklarınız alt yapıya girmiş oluyor. Galatasaray Spor Kulübü sadece yaz aylarında futbol dersi vermektedir.

Beşiktaş Çukurambar Futbol Okulu

Minikler için açılan bu futbol okulu Çukurambar ve çevresinde yaşayan çocuklara futbol dersi vermektedir. Aileler için oldukça ideal olan Beşiktaş Çukurambar Futbol Okulu çocuklarınızı profesyonel teknik direktörlerle yönetecektir.

Fenerbahçe Spor Okulları Ankara

Ankara’nın Etlik bölgesinde yer alan Fenerbahçe spor okulları 5 – 17 yaş aralığındaki tüm çocuklara futbol dersi veriyor. Küçük yaşlarda futbola olan ilgisini arttırmak için her çocuk için ideal olan bu futbol kursu yetenekli çocukları tespit ediyor ve takımlara dahil ediyor. Haftada iki gün futbol dersi verilmektedir.

Trabzonspor Çankaya Futbol Okulu

4 büyüklerden olan Trabzonspor’un alt yapısını kurabilmek amacıyla Trabzonspor Çankaya futbol okulu tüm miniklere futbol dersi veriyor. Çocuğunuzun yeteneğini ortaya çıkartabilmek amacıyla ve sosyal gelişimlerini tamamlayabilmesi amacıyla oldukça ideal olan bu futbol okulu profesyonellikten yanadır.

Sivasspor Futbol Okulları Batıkent

Ankara, Batıkent mevkinde yer alan Sivas spor futbol okulları, futbolu seven tüm miniklere futbol dersi vermektedir. Profesyonel antrenörler aracılığıyla verilen dersler çocuğunuzun futbola karşı olan ilgisi ortaya çıkartılmış oluyor ve alt yapıdan yetiştirilerek büyük takımlara gitmesindeki yolu direkt olarak açılmış oluyor.

Volkan Yıldırım Futbol Okulu

6 – 19 yaş aralığındaki tüm çocuklara futbol dersi veren Volkan Yıldırım futbol okulu, minikler ile yakından ilgilenerek miniklerin futbola olan ilgisini ortaya çıkartmış oluyor. Ankara Öveçler bölgesinde yer alan futbol kursu yaz aylarının vazgeçilmezidir.

Bursaspor Keçiören Futbol Okulu

Çocuğunuzu küçük yaşlarda futbola alıştırarak ve onlara azim, çaba ve hırsı gösterebilmek amacıyla bu futbol kursuna yazdırabilirsiniz. Çocuklarınızın yeteneğini bu tür kurslarla ortaya çıkartabilir ve gelişimine destek olabilirsiniz. Ankara, Keçiören bölgesinde yer alan Bursaspor Keçiören futbol okulu yaz aylarında tüm minikleri kursa bekliyor.

Futbol Okulları Ücretsiz Mi?

Ücretli ve ücretsiz olarak bir çok futbol okulu bulunmaktadır. Kimi futbol kursları öğrencilerinden aylık abonelik fiyatı istiyorken kimi okullarda ücretsiz bir şekilde alt yapıya oyuncu yetiştirmektedir.

Futbol Okulu Fiyatları

Her okulun kendine has özellikleriyle farklı fiyatlandırma politikası vardır. Aynı zamanda futbol okulunun fiyatına şehir, konum, plan ve program, kurs saatleri, kurs içerisindeki kişi sayısı gibi kriterlerde direkt olarak etki etmektedir. Günümüz şartlarında ortalama fiyat verilmesi istenirse bir futbol okulunun aylık fiyatı 200 TL – 500 TL aralığındadır.

14 Yaşından Sonra Futbolcu Olunur Mu?

Futbol veya diğer spor dallarının her birisi için yaşa bakılmaksızın yapılabilir olduğunu söylemek isteriz. Aşırı yaşa kaçmadan fakat 14 – 15 – 16 veya 20 yaşları futbol için çok geç yaşlar değildir.

Futbolda önemli olan yaşınız değil. Sizin futbolu ne kadar hızlı bir şekilde kavrayabildiğiniz, ne kadar azim ve çaba gösterdiğiniz önemlidir. Hırsınız ve azminizle futbolu kendi isminiz kadar hızlı öğrenebilir, adınızı her yere duyurabilirsiniz.

Futbol Hakkında Kısa Bilgi

11 oyuncuyla oynanan futbol iki takım arasında gerçekleştirilmektedir. Kendine özgü olan küresel topla oynanan futbol bir takım sporudur. Bugün Dünya’nın en popüler spor dallarından ilk sırada yer almasıyla birlikte 200’ün üzerinde 250 milyondan fazla oyuncuyla oynanmaktadır. Büyük bir popülariteye sahip olan futbol sporunun ilk oynanış yılı 19 Aralık 1863 yılı, İngiltere’dir. Günümüz kurallarıyla oynanmıştır ve ilk olarak MÖ 300 – 200 yıllarında ortaya çıkmıştır. O zamanlar futbola benzeyen oyunlar oynanmıştır.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Ankara Futbol Okulları (En İyileri)” üzerine 2 yorum
  1. Biz 47 yıllık bir kulübüz bizi yazmamısınız .Bugüne kadar 2o profosyonel sporcu
    1 süper lig futbolcusu ,1 süper lig hakemi yetiştirdik

    Yanıtla
Yorum yapın