Ankara Millet Bahçesi

Anıtkabir’den sonra Ankara’da gezilecek yerler denildi mi akla ilk gelen yerlerden bir tanesi olan Ankara millet bahçesine nasıl gidilir? Ankara millet bahçesi nerededir? Bu başlıklar altında sizlere detaylı bir şekilde bilgi paylaşımı yapacağız. 

700.000 metrekarelik alana kurulu olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı yapılan Ankara Millet Bahçesine nasıl gidilir? Ankara’nın merkezinde yer alan ve kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz Ankara Millet Bahçesine özel aracınızla gidebildiğiniz gibi otobüsle, dolmuşla veya yürüyerek gidebilirsiniz. Her gün her yaştan binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Ankara millet bahçesi hakkında tüm detaylı bilgiler aşağıdadır…

Ankara Millet Bahçesi Nerede

700.000 metrekarelik alana kurulu olan Ankara Millet Bahçesi, Ankara eski hipodrom’un yerini almıştır. Konya yolu sınırına kadar devam eden millet bahçesi Ulus Heykel meydanına kadar uzanmaktadır. 

  • Ankara AKM Millet Bahçesi Adresi: Zübeyde Hanım, Emniyet Sarayı, 06070 Altındağ/Ankara

Ankara Millet Bahçesine Nasıl Gidilir

Ankara Millet Bahçesine gitmek isterseniz kullanabileceğiniz birden fazla ulaşım aracı bulunmaktadır. Özel aracınızla millet bahçesine kolay bir şekilde ulaşabildiğiniz gibi otobüsle veya yürüyerek te kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda metroyla da gidebiliyorsunuz.

Ankara Millet Bahçesi Otobüs Seferleri

501Akinci-Sihhiye
502Kahramankazan-Sıhhiye
504Yenikent-Sihhiye
514Çimşit-Sihhiye
523Sincan-Polatli 2. Cad.-Sihhiye
525Plevne Mah.-Sihhiye
533Elvankent-Istanbul Yolu-Sihhiye
535Etimesgut-Ulus
536Etimesgut – Suvari Mah. – Sıhhiye
539SİNCAN-SİYAHLALE SOKAK-POLATLI 2.CADDE-SIHHİYE
547Topçu Mahallesi-Ulus-Sihhiye
557Yenikent-Ortapinar Toki-Ilksan Toki-Sihhiye
578Dempa Sanayi Sitesi – Sıhhiye
202-7Yenimahalle-Kızılay
297-7Mutlu Mah.-Batıkent
504-6Yenikent-Ortapınar Toki-İlksan Toki-Sıhhiye
505-2Sincan-Sihhiye-M. Aksoy Sok.(2.Hat)
506-1Sincan Ahi Mesud Bulvari-Beşevler
506-2Beşevler-Sincan Ahi Mesud Bulvari
508-1Sincan-115.Sk.-Ahi Mesud Bulvarı-Sıhhiye

 

Ankara AKM Millet Bahçesine en yakın otobüs durağı Ankara Büyükşehir Belediyesi durağıdır. Büyükşehir belediyesi otobüs durağında indikten sonra 6 dakikalık yürüyüş yaparak millet bahçesine ulaşabiliyorsunuz.

Metroyla gitmek isterseniz M1, M2 veya M3 numaralı metrolara binebilirsiniz.

Ankara Millet Bahçesi içinde neler var?

Sevdikleriniz ve aileniz ile keyif ile vakit geçirebileceğiniz Ankara Millet Bahçesi içerinde yer alan yerler

  • açık hava sineması
  • tören alanı
  • pazar yeri
  • çocuk kulübü
  • kır lokantası
  • tohum merkezi
  •  cami yer alıyor.
İçeriği Değerlendirin!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın