Anneyi Telefona Kaydetme İsimleri

Anneyi Telefona Kaydetme İsimleri anneyi rehbere kaydetme anneyi telefona hangi isimle kaydetmeliyiz en güzel anne telefon rehberi kayıt isimleri en komik ve en güzel anneyi telefona kaydetme isimlerini sıraladık , en eğlenceli en neşeli en güzel anneyi telefon rehberine kaydetme isimleri. işte

Anneyi telefona kaydetme isimleri

Sultanım
Anacım
Aney
Anniş
Annişkom
Annecikk
Büyük Patron
Çilekeşim
Dikkat! Tehlike
Eyvah Anam
Genel Müdür
Patronaliçe
Mama (Anne)
Mami (Anne)
Meleğim
Kanatsız Melek
Mother (Anne)
Queen (Anne)
Seniorita
Validem
Aşçı Başı

Sevgilinin annesini telefona nasıl kaydedilir?

Erkek arkadaşınızın annesini telefonunuza kaydetmek için bir kaç önerimiz olacaktır. Bunlar;

  • Baş harfi yada ismi sonuna Teyze yada Abla
  • Valide
  • Kayniş
  • müstakbel kaynana
  • Annesi

Anneyi rehbere Kaydetme İsimleri Komik

Annenize olan sevginizi her gün gerçekten ifade etmek ve samimiyetinizi yansıtmak istiyorsanız, ona güzel bir takma ad verebilir ve onu telefonunuza bu isimle kaydedebilirsiniz. En güzel ve komik anne rehber isimlerini sizin için derledik. Bu isimler:
Melek Kalpli, Kucaklayıcı, Sevilen, Şifacı, Yaşam koçu, Cevap Anahtarı, Ev işleri dağıtıcı Mikrop Düşmanı, Anne Nakit

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın