Antalya

Antalya Nerede, Nasıl Gidilir?-Antalya, yaklaşık 2,3 milyon nüfusu ile Akdeniz Bölgemizde yer alan turistik bir kenttir. Deniz turizmi denilince akla ilk gelen yerlerden biridir. Burası yaz sezonu boyunca milyonları ağırlamaktadır. Bunun dışında burada birçok tarihi yapı ve doğal güzellik alanı da bulunur.

Antalya Nasıl Gidilir?

Uçakla
Antalya il merkezine yaklaşık 10 km doğusunda Antalya Havalimanı bulunur. Buraya hem iç hem de dış hatlar bulunur. Ülkemizin birçok şehrinde buraya direk uçuş sağlayabilirsiniz. Antalya Havalimanı’na ulaştıktan sonra burada kalkan servislerle kent merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.
Otobüsle
Antalya kent merkezine oldukça yakın bir konumda Antalya otogarı bulunur. Buraya birçok şehire farklı firmalar aracılığıyla direk ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Antalya’nın turistik ilçelerine gitmek içinde otogara gelmeniz gerekir. Otogardan kent merkezine gitmek oldukça kolaydır.
Trenle
Antalya’da tren istasyonu yoktur. En yakın tren istasyonu Burdur şehrimizde bulunur. Buraya demir yolu ile ulaşım sağlayamazsınız.
Gemiyle
Antalya Limanı, ülkemizin önemli bir deniz kapısıdır. Denizle bağlantısı bulunan il ilçe, kasaba veya yabancı ülke şehirlerine ulaşım sağlayabilirsiniz.
Özel Araç ile
Kendi özel aracınızla Türkiye’nin her noktasından Antalya’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Antalya ile bazı şehirler arası mesafe şöyledir;
  • Antalya ile Adana arası 558 km
  • Antalya ile Afyon arası 292 km
  • Antalya ile Ankara arası 544 km
  • Antalya ile Burdur arası 122 km
  • Antalya ile Bursa arası 537 km
  • Antalya ile Isparta arası 130 km
  • Antalya ile İstanbul arası 724 km
  • Antalya ile İzmir arası 446 km
  • Antalya ile Muğla arası 313 km
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın