Aqua Florya Nasıl Gidilir

Aqua florya nasıl gidilir şeklinde internette çok fazla araştırma yapılmaktadır. Merak edilen ve eşsiz manzarasıyla oldukça büyüleyici bir görüntüye sahip olan Aqua Florya’ya gidebilmek için gereken ulaşım yollarını sizler için aşağıda listeledik. İsterseniz araçla isterseniz yürüyerek isterseniz bisikletle nasıl istiyorsanız Aqua Florya’ya o şekilde gidebilirsiniz.

İstanbul’un göbeği olan Florya, eşsiz manzararaya sahip olan Aqua Florya’ya ev sahipliği yapmaktadır. Bir alışveriş merkezi olan Aqua Florya’nın içerisinde birden fazla mağaza bulunmaktadır. Neredeyse bütün mağazalara ev sahipliği yapan bu AVM içerisinde aradığınızı anında bulabilirsiniz.

Aqua Florya ya Nasıl Gidilir

Aqua Florya’ya gidebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu bulunmaktadır. Bu ulaşım yolları ve araçları sırasıyla aşağıdaki gibidir.

Aqua Florya Metro ve Tren Hattı İle Gidiş

Gebze Halkalı banliyö hattına bindikten sonra kısa süren yolculuk sonrası Florya Akvaryum’da iniş yapabilirsiniz. Bu sayede Aqua Florya’ya hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aqua Florya’ya Otobüsle Nasıl Gidilir

Bir diğer ulaşım yolu olan otobüsle Aqua Florya’ya gitmek için 73B Florya, Bakırköy 73F Florya, Taksim 73Y Yenibosna Metro, Yeşilköy,Akvaryum BN1 Halkalı, Yeni Kapı otobüslerine binebilirsiniz.

Metrobüsle Aqua Florya ya Nasıl Gidilir

Aqua Florya’ya metrobüsle nasıl gidilir? Merak ediyorsanız aşağıdaki yolu kullanabilirsiniz.

  • İlk önce metrobüse binin ve beşyol istasyonunda inin. Daha sonrasında köprüye geçin ve Avcılar istikametine yönelin. Metrobüs köprüsünün altında geçen Florya – Metrobüs minibüslerine binin. Metrobüse binmeden önce metrobüsün şoförüne Aqua Florya hattı olup olmadığını sorabilirsiniz. Metrobüs ile Aqua Florya’ya gitmek isterseniz yolculuğunuz 20 veya 30 dakika sürecektir.

Sizlere yukarıda anlattığımız şekilde tüm yollar ile aqua florya avm nasıl gidilir içeriklerini öğrenmiş oldunuz. Diğer içeriklere göz atarak farklı mekanlar ve avmler içinde nasıl gidilebileceğinin yollarını öğrenebilirsiniz.

Ataşehir’den Aqua Florya’Ya Nasıl Gidilir?

Ataşehir’den Aqua Florya alışveriş merkezine gitmek isterseniz 19E, 14ŞB, 19M, 8M numarasına sahip otobüslere binebilirsiniz. Otobüsten ineceğiniz durak son durak olan Kadıköy’dür.

Aqua Florya AVM Adresi

Aqua Florya alışveriş merkezi Şenlikköy Mahallesi, Yeşilköy Halkalı Caddesi, NO: 93, Bakırköy/İstanbul’da yer almaktadır.

Aqua Florya AVM İletişim Bilgileri

Aqua Florya alışveriş merkezinin bilinen iletişim numarası 0212 574 59 00’dır. Bu numara aracılığıyla AVM’deki mağazalara bağlanabilir ve hızlı iletişim kurabilirsiniz.

YouTube video

YouTube video

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın