Arasta Pazarı

Arasta Pazarı Nerededir?

Arasta Pazarı İstanbul ilimizde yer alır. Sultanahmet camisinin hemen yanı başında yer alan Arasta Pazarı nerede ve nasıl gidilir?

Arasta Pazarı Nasıl Gidilir?

Arasta Pazarı Osmanlı zamanında Sipahi çarşısı olarak kullanılsa da şimdilerde bir çeşit hediyelik eşya satan esnafların yoğun olduğu bir çarşı olarak hizmet etmektedir.

SultanAhmet meydanına geldikten sonra Torun caddesi üzerinden yürüyerek kolayca ulaşabileceğiniz çarşıda hem hediyelik eşyaları hemde halı ve kilim mağazalarını bulabilirsiniz.

Bağcılar-Kabataş Tramvay Hattını kullanarak önce Sultanahmet Durağına gelin ve buradan bir kaç dakikalık yürüyüş yaparak çarşıya gelebilirsiniz.

Arasta Pazarı Nerede, Nasıl Gidilir?
Arasta Pazarı Nerede, Nasıl Gidilir?
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın