Arkas Sanat Merkezi Nerede Nasıl Gidilir?

Arkas Sanat Merkezi Nerede, Arkas Sanat Merkezi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Arkas Sanat Merkezi Nerede

Arkas Sanat Merkezi Nerede

Arkas Sanat Merkezi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Kültür, 1380 . Sk. 3-1, 35230 Konak/İzmir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Arkas Sanat Merkezi Nasıl Gidilir

Arkas Sanat Merkezi nasıl gidilir, Arkas Sanat Merkezi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Arkas Sanat Merkezi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
253Halkapınar Metro
920Çiğli Merkez
202Havalimanı
HAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİKarşiyaka-Mavişehir
930Bornova – Konak
951Lozan Meydanı – Konak
470Tınaztepe
691Lozan Meydanı
680Lozan Meydanı
811Engelliler Merkezi
540Fuar İzmi̇r – Lozan Meydanı
681F.Altay Akt. – Lozan Meydanı

Arkas Sanat Merkezi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Dokuz Eylül Rektörlük3 dk yürüme
Alsancak Efes Oteli (Havaş)7 dk yürüme
Lozan8 dk yürüme
Montrö9 dk yürüme

Arkas Sanat Merkezi Telefon Numarası

Telefon: 02324646600

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın