Artvin

Artvin Nerede, Nasıl Gidilir?- Yaklaşık 160 bin nüfusu ile Karadeniz Bölgesinde yer alan bir şehirdir. Hiç düz yeri bulunmayan Artvin ilimizde gezilip görülecek çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik alanı bulunur. Özellikle yaylaları çok meşhurdur.

Artvin Nasıl Gidilir?

Uçakla
Artvin ilimizde Havaalanı bulunmamaktadır. Buraya Batum veya Trabzon üzerinde uçup karayolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
Otobüsle
Artvin kent merkezine yaklaşık 5 km uzaklıkta Artvin otogarı bulunur. Buraya başta komşu ve büyük şehirlerden otobüs seferleri yapılmaktadır. Diğer şehirlerden ise buraya aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.
Trenle
Artvin ilimizde tren ile ulaşım yoktur. Burada demiryolu ağı bulunmamaktadır.
Gemiyle
Artvin ilimizin sınırında Hopa limanı bulunur. Bu limana her türlü gemi yanaşması oluyor. Burada daha çok yük taşımacılığı yapılmaktadır.
Özel aracınızla
Kendi özel aracınızla Türkiye’nin her noktasından Artvin’ ulaşım sağlayabilirsiniz. Artvin ile bazı şehirler arası mesafe şöyledir;
  • Artvin il merkezi Rize iline 159 km
  • Artvin-Ardahan’a 235 km
  • Artvin- Trabzon’a 234 km
  • Artvin-Erzurum’a 203 km
  • Artvin-Ankara’ya 999 km
  • Artvin-İzmir’e 1579 km
  • Artvin-İstanbul’a  1314 km
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın