Ataşehir Bit Pazarı Nerede Nasıl Gidilir

Ataşehir Bit Pazarı Nerede, Ataşehir Bit Pazarı Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Ataşehir Bit Pazarı Nerede Nasıl Gidilir

Ataşehir Bit Pazarı Nerede

Ataşehir Bit Pazarı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Barbaros mahallesi , Mor Amber sokak Batı Ataşehir Kapalı Halk Pazaryeri, 34746 Ataşehir/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Bit Pazarı Nasıl Gidilir

Ataşehir Bit Pazarı nasıl gidilir, Ataşehir Bit Pazarı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Ataşehir Bit Pazarı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
KM46Bati Ataşehir Peronlar – Peron Yönü
13ABAltunizade – Peron Yönü
14AKadiköy – Rihtim1 Peron Yönü
14AKNişantepe – Nisantepe Yönü
14SKozyataği Metro – Üsküdar Yönü
14TAtatürk Mahallesi Peronlar – Sondurak Yönü
19ESKadiköy – Rihtim1 Peron Yönü
19SBSultanbeyli Peronlar – Peron Alani Yönü
19TAtatürk Bulvari – Kadiköy Yönü
19YKadiköy – Rihtim1 Peron Yönü
320AHarem Peron 3 – Kadiköy Yönü
320YYenidoğan Peronlar – Son Durak Yönü
10Üstbostanci – Peron Yönü
10AEsatpaşa – Peron 3 Yönü

Ataşehir Bit Pazarı En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Palmiye Sokak – Kadiköy Yönü4 dk yürüme
Küçükbakkalköy Merkez Camii – Kadiköy 19s Yönü7 dk yürüme
Prof.Faik Somer Spor Lisesi – Kadiköy Yönü8 dk yürüme
Çiçek Kent – Bostanci 10 Yönü13 dk yürüme

Mühye Bit Pazarı Nerede Nasıl Gidilir içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Ataşehir Bit Pazarı Nerede Nasıl Gidilir” üzerine bir yorum
  1. Avcılar bit pazarı videomdada yol tarifi ile gösteriyorum.Avcıları’da sitene koyarsan sevinirim kardeşim.Saygılar.

    Yanıtla
Yorum yapın