Atatürk Arboretumu Nasıl Gidilir?

Atatürk Arboretumu tam olarak bir müze parktır. Her parkta yapılan şeylere izin verilmese bile güzel bir yürüyüş ve temiz hava için çok ideal bir müze parktır. İstanbul merkezinde betonlardan dolayı nefesi kesilenler için oldukça ideal bir yerdir.

Atatürk Arboretumu Nerededir?

Atatürk Arboretumu İstanbul şehir merkezinde yer alan Sarıyer ilçesinin Bahçeköy semtinde yer almaktadır. Belgrad ormanlarına oldukça yakın olan Atatürk Arboretumu, yaklaşık 35 dakikalık bir mesafede sizleri beklemektedir.

Pazartesi günleri kapalı olan ve haftanın diğer günleri ise 09:00-17:00 arasında açık olan bir müze parktır.

Giriş ücreti ise hafta içi 7,5 lira (Öğrenciler 2.5 lira) , hafta sonu ise 20 lira (7,5 lira) olarak belirlenmiştir.

Atatürk Arboretumu Nasıl Gidilir?

Araçla : Maslak-Sarıyer istikametinde giderken, Orman Bölgeyi ve Hacı Osman’ı geçip Kilyos tarafından Bahçeköy yönünde gitmelisiniz.

Toplu Taşıma : 42T Taksim-Bahçeköy ve 42M Zincirlikuyu Metrobüs Durağı-Bahçeköy – 153 Sarıyer-Bahçeköy, – 42HM Hacı Osman Metro-Bahçeköy, – 59RK Rumeli Hisarüstü seçeneklerinden biriyle ulaşabilirsiniz.

Atatürk Arboretumu Nasıl Gidilir?
Atatürk Arboretumu Nasıl Gidilir?
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın