Avşar Otel Malatya Görüntüler Yerle Bir Oldu

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Avşar Otel Malatya konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli Avşar Otel Malatya konusunda doğru cevabı verdik.

İçindekiler

Avşar Otel Malatya

Avşar Otel Malatya’da Deprem Sonrası Yerle Bir Oldu sizler için görüntüleri paylaştık umarım afad yardımları kısa sürede ulaşır 912 ölü olduğu biliniyor.

Avşar Otel Birçok Kayıp Olduğuda Bilinenler Arasında.

https://twitter.com/tr_hbr/status/1622478910628716547?s=20&t=ga0HaZ0jx2t6f6SmmggSAQ
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın