Ayasofya Nerede, Nasıl Gidilir?

Bir Kilise iken İstanbul fethinden sonra cami yapılan ve Cumhuriyetin ilk yıllarında ise camiden müzeye dönüştürülen Ayasofya Müzesi, İstanbul’un Sultanahmet bölgesinde yer alır.

İçindekiler

Ayasofya Nerede?

Ayasofya müzesi İstanbul kentinden yer alır. Tarihi yarım ada üzerinde bulunan Sultanahmet cami ile karşı karşıya yapılmıştır. Ayasofya’ya Tramvayla, trenle, vapurla ve otobüsle gidip gelebilirsiniz.

Otobüsle : Ayasofya’ya Eminönü üzeirnden gelen otobüs hatları şunlardır : 28-28T-30D-EM1-EM2-44B-99-54E-66-74A-36CE-47Ç-77Ç-336E-70FE-47-47E-33Y-92G-97A-94-33-33B-32-35-90-91O-36KE-325YK1

Trenle : Halkalı-Sirkeci Banliyö Trenini kullanarak Sirkeciye gelip buradan kısa bir yürüyüşle Ayasofya’ya ulaşabilirsiniz.

Vapurla : Kadıköy-Eminönü ya da Üsküdar-Eminönü vapur hattını kullanarak Eminönüye gelip uradan dilerseniz yüyyerek veya dilerseniz tramvay ve ya otobüsle gelebilirsiniz.

Tramvay : Bağcılar Kabataş Tramvay hattına binip Gülhane ya da Sultanahmet duraklarından birinde inip yürüyerek Ayasofya müzesine ulaşabilirsiniz.

Ayasofya Nerede, Nasıl Gidilir?
Ayasofya Nerede, Nasıl Gidilir?
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın