Aynı Numarayla İki Instagram Açılır Mı?

Tek numara üzerinden İnstagram açmak mümkün mü? Bu konuyla ilgili birçok kullanıcı araştırma yapmaya başladı.

Aynı numarayla iki instagram açılır mı?Sosyal medya uygulamaları milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor. İnstagram’da bu uygulamalardan bir tanesidir. İnstagram yeni özelliği ile hesap ekle seçeneğini sunuyor. Böylece birden fazla hesap kullanma desteğinden yararlanabilirsiniz. Hesaplar arası geçişte son derece kolaydır. Hesap değişimi gerçekleştirmek için profilin sağ alt kısımda bulunan bölümü kullanmanız gerekir. Eğer ikinci hesabınız bulunuyorsa hesaplarınızı değiştirebilirsiniz. Peki birden fazla hesabı tek numara üzerinden açabilir miyiz? Daha önceden tek bir telefon numarasından bir kez hesap açılıyordu. Günümüzde ise birden fazla hesap ekleme seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Aynı Numarayla İki Instagram Açılır Mı?

Aynı Numarayla Kaç İnstagram Açılır?

İnstagram hesap açma sınırı bulunuyor mu? Standart koşullarda tek bir numara üzerinden tek bir hesap açılıyordu. Güncelleme sonrası bu durumda değişiklik yaşandı. Instagram dünyaca popüler uygulamalardan bir tanesidir. İnstagram üzerinde arkadaşlarınızı ya da ünlüleri takip edebilirsiniz. İnstagram hesabı oluşturmak için kullanıcı adı, şifre, e-posta adresi ve telefon numarası gerekir.  Kullanıcılar telefon numaralarını kullandığı zaman tekrar hesap açamayacaklarını düşünüyor.

Aynı Numaradan İki İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

İnstagram, birden fazla hesap kullanma desteğini kullanıcılarına sunuyor. Hesabınıza giriş yapmaya çalışırken telefon numarası doğrulama için kullanılıyor. Telefon numaralarınızı kullanarak birden fazla ınstagram hesabını kullanabilirsiniz. İnstagram hesabınızı kurtarmanız için telefon ve e posta desteği alınır. İkinci bir İnstagram hesabı oluştururken e-posta adresinizin farklı olması gerekir.

Farklı e posta ve tek telefon numarasını kullanarak iki tane hesap açabilirsiniz. İki adımlı doğrulama için telefonlarınıza kod gelecektir. İkinci hesabınıza giriş yapmak istediğiniz zaman kullanıcı adı ve şifrenizi girmelisiniz. Günümüzde birçok kullanıcı aynı numarayı kullanarak birden fazla hesap açılabilir. Farklı nedenlerden dolayı iki tane hesap açmak isteyebilirsiniz. Aynı numarayla iki instagram açılır mı?Sorusuna evet yanıtı verebiliriz. Dilediğiniz zaman tek numara üzerinden birden fazla hesap oluşturma hakkınız bulunuyor. Hesaplar arası geçiş yapmak isterseniz profilinizin altında yer alan hesap değişim bölümünü kullanabilirsiniz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın