Ayrılık Çeşmesi Nasıl Gidilir (Marmaray Metro)

Ayrılık çeşmesi nerede? Ayrılık çeşmesi nasıl gidilir? Ayrılık çeşmesi Marmaray durakları hangileri? Konularında yardıma ihtiyacınız varsa bu içeriğimiz sizlere yardımcı olacaktır. İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan Ayrılık Çeşmesi geçmişten günümüze kadar gelen tarihi bir yapı olarak bilinmektedir. 17. Yüzyılda inşası yapılan çeşmenin Kadıköy Belediyesi tarafından yeniden restore edildiği bilinmektedir.

İstanbul, Kadıköy’de bulunan Ayrılık Çeşmesi Marmaray durakları, Ayrılık çeşmesi metro durakları neler? Merak edenlere özel yol tarifleri ve ulaşım araçlarını paylaştık. Ayrılık çeşmesi, Kadıköy’de bir çok sokak ve semte de ad olarak verilmiştir. Marmaray ile gidilen Ayrılık çeşmesi aynı zamanda tren veya metro ile de ulaşılabilir durumdadır.

Ayrılık Çeşmesi Nerede

İstanbul Ayrılık Çeşmesinin bilinen adresi Acıbadem, 34718 Kadıköy/İstanbul’dur. Kadıköy, Rasimpaşa mahallesinde yer almaktadır ve Anadolu yakasında bulunmaktadır.

Ayrılık Çeşmesi Nasıl Gidilir

Ayrılık çeşmesine gitmek için kullanabileceğiniz birden fazla ulaşım aracıyla birlikte ulaşım yolu bulunmaktadır. Bu ulaşım yolları ve araçlarından sizlere en uygun olan seçeneği tercih ederek hızla ayrılık çeşmesine ulaşabilirsiniz. Aşağıda sizler için tüm yol tariflerini paylaştık.

Ayrılık çeşmesine gitmek için otobüs, tren veya metroyu kullanabilirsiniz. Bütün ulaşım araçları için birden fazla otobüs hattı veya tren, metro hattı belirlenmiştir. Her birisi çok kısa sürede Ayrılık çeşmesine ulaşmaktadır. Özel aracınızla gidebildiğiniz gibi Marmaray, metro veya otobüsle de gidebiliyorsunuz.

Ayrılık Çeşmesi Marmaray Durağı

Ayrılık Çeşmesi Marmaray trenleri, Gebze – Halkalı duraklarında 8 dakika, Pendik – Ataköy duraklarında 8 dakika aralıkla sefer yapmaktadır. İlk Ayrılık Çeşmesi Marmaray seferi sabah saat 06.03’de kalkmaktadır. Son saat ise 23:55’dir. Bilet ücreti öğrenci için 3.73 TL, tam bilet ise 7.67 TL’dir. Marmaray (Ataköy – Pendik) veya Marmaray (Halkalı – Gebze) seferlerine binebilirsiniz.

AYRILIKÇEŞME → HALKALISON DURAKAYRILIK ÇEŞMESİ KALKIŞSON DURAK
06:03Halkalı06:04Gebze
22:53Zeytinburnu23:41Gebze

Ayrılık Çeşmesi Otobüs

Marmaray haricinde Ayrılık çeşmesine giden otobüslere de binebilirsiniz. Aşağıda Ayrılık çeşmesi otobüs hatlarını sizlerle paylaştık. Paylaşılan numaralı otobüslere binerek gidebilirsiniz.

13Batı Ataşehir Peronlar / Peron Yönü
14MYeni Camii / Sondurak Yönü
14YYavuztürk Siteler / Son Durak (11y) Yönü
5Valievleri
11THarem Peronlar 2 / Son Durak Yönü
3AKadıköy
3BKadıköy
E-10Sabiha Gökçen Havalimanı
E-11Sabiha Gökçen Havalimanı
13YTepeüstü

 

Ayrılık Çeşmesi Metro

Marmaray ve otobüs hatları haricinde gidebileceğiniz bir farklı ulaşım aracı da Metrodur. Metroyla Ayrılık çeşmesine gitmek istiyorsanız M4 adlı metroya binebilirsiniz.

Ayrılık Çeşmesi Nasıl Gidilir

 

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın