Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nasıl Gidilir

Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede, Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede

Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Yavuz Selim Mahallesi 1000. Sokak No: 14 Bağcılar/İSTANBUL Bağcılar Hükümet Konağı, 34209 Bağcılar/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nasıl Gidilir

Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nasıl gidilir, Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

9715 Temmuz Mah. A.S.M. / Güneşli Meydan Yönü
HT1Hz.Ebubekir Camii
MK4215 Temmuz Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi
97GE15 Temmuz Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi
97MMecidiyeköy Metrobüs
92KYeni Mahalle Metro
98KBakırköy / Incırlı Yönü
HT13Yeni Mahalle Metro
78ZBFenertepe Peronlar / Yenıbosna Yönü
97EBölge İdare Mahkemesi
98ABakırköy / Incırlı Yönü
98Mİstoç

Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü En Yakın Otobüs Durakları

Bağcılar G.O.Paşa Iö / Y.Bosna Metro Yönü5 dk yürüme
Beste Sokak / Kırazlı Yönü5 dk yürüme
İstanbul Sgk8 dk yürüme

Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İletişim

Telefon: 0212 474 30 37

Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın