Bahadır Erdem Kimdir Prof Dr 2023(Eşi kimdir)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Bahadır Erdem Kimdir konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli Bahadır Erdem Kimdir konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda Bahadır Erdem Eşi Kimdir, Bahadır Erdem Alevi mi başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Bahadır Erdem nereli kaç doğumlu?

Bahadır Erdem 196 4 yılında İstanbul Modada dünyaya gelmiştir.

bahadır erdem kimdir
bahadır erdem kimdir

Bahadır Erdem Kimdir?

Bahadır Erdem Hukuk Fakültesini Tamamladıktan Sonra Birçok Parti’de Görev Alarak Sonunda Türkiye’nin muhalif partisi İYİ Parti’de Göreve Başlamış Bir Hukukçu Olarak Bilinmektedir. 1964 Yılında Malatyada Dünyaya Gelen Bahar Erdem 1987 Yılında istanbul Hukuk Fakultesini Tamamlamıştır. 1998 Yılında Yazmış Olduğu Doktora Teziyle istanbul üniversitesinden doktora ünvanını almıştır. Şu Anda İyi Parti’de Genel Başkan Yardımcısı Olarak Görev Yapmaktadır.Çağan Efe Ak Sevgilisi Kimdir

Bahadır Erdem Eşi Kimdir?

Bahadır Erdem’in Eşi Sibel Erdem ile Şu Anda Evliliklerini Sürdürmektedirler vede Hukuk Bürosunun Genel Olarak Bilinen Ortağıdır. Ayrıca Kendisinin Ingilizce,Türkçe,Almanca Dillerini Bildiği Bilinmektedir.

Bahadır Erdem Kaç Çocuğu Var

Bahadır Erdem’in bir kız çocuğu vardır.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın