Bahçelievler Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir

Bahçelievler devlet hastanesi nasıl gidilir sorusu oldukça merak edilen bir konudur. Bahçelievler devlet hastanesine metro ile Ataköy- Şirinevler durağında inerek hastane minibüslerine binerek ulaşım sağlanır. Otobüs ile Şirinevler-Giyim kent otobüsüne binerek Çavuşpaşa durağında inerek ulaşım sağlanır. Minibüs ile Mahmutbey caddesinden geçen Bahçelievler devlet hastanesi minibüsüne binerek ulaşım sağlanır.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Nerde

Bahçelievler devlet hastanesi nerde sorusuna net bir cevap verecek olursak Bahçelievler ilçesindeki Kocasinan mahallesinde bulunur demek mümkündür. Açık adresi ise şu şekildedir:

  • Bahçelievler Devlet Hastanesi adresi Kocasinan Merkez, Karadeniz caddesi No.48 34186 Bahçelievler/İstanbul’da bulunmaktadır.

Bahçelievler Devlet Hastanesine Nasıl Gidilir

Bahçelievler devlet hastanesine nasıl gidilir sorusuna minibüs ve İETT olarak inceleyelim:

  • Minibüs A-31, A-73, Bahçelievler devlet hastanesinin yakınlarından geçmekte olan minibüs hatlarıdır.
  • İETT ile ulaşım sağlamak isteyen yolcular ise, 78ZB Fener tepe, 97 15 Temmuz Mah., 97 BT Kocasinan İtfaiye, 97E Mahmutbey, 98A Göztepe, 98M İstoç hatları Bahçelievler devlet hastanesine gitmekte veya yakınlarından geçmektedir.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Otobüs Seferleri

HT13Zeytinburnu
78ZBFenertepe Peronlar / Yenıbosna Yönü
97BTİtfaiye Okulu
97EBölge İdare Mahkemesi
98ABakırköy / Incırlı Yönü
98Mİstoç
97Selen Sokak / Güneşli Meydan Yönü
HT10Batışehir
HT11Kuyumcukent
MK97Kerim Çavuşpaşa

Bahçelievler Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Bahçelievler devlet hastanesi yol tarifi için birçok mevkiden ulaşım için araçlar bulunmaktadır. Kadıköy Söğüt Çeşme’den metrobüs binerek Şirinevler’den aktarma yapılarak ulaşım sağlanırken, Üsküdar için metroya binerek Şirinevler’den aktarma yapılmalıdır. Ümraniye’den gelen bir vatandaşın metroya binerek Altuni zade durağında inip metrobüsle aktarma yapması gerekir.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Bahçelievler Devlet Hastanesi telefon numarası (0212) 496 70 00 şeklindedir. Bu numara hastanenin asıl numarasıyken evde sağlık hizmetleri için kullanılan numara ise (0212) 496 80 30 şeklindedir. Hastane yöneticiliğiyle iletişime geçmek için ise (0212) 70 70 şeklindedir.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın