Bahçelievler Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir

Bahçelievler devlet hastanesi nasıl gidilir sorusu oldukça merak edilen bir konudur. Bahçelievler devlet hastanesine metro ile Ataköy- Şirinevler durağında inerek hastane minibüslerine binerek ulaşım sağlanır. Otobüs ile Şirinevler-Giyim kent otobüsüne binerek Çavuşpaşa durağında inerek ulaşım sağlanır. Minibüs ile Mahmutbey caddesinden geçen Bahçelievler devlet hastanesi minibüsüne binerek ulaşım sağlanır.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Nerde

Bahçelievler devlet hastanesi nerde sorusuna net bir cevap verecek olursak Bahçelievler ilçesindeki Kocasinan mahallesinde bulunur demek mümkündür. Açık adresi ise şu şekildedir:

  • Bahçelievler Devlet Hastanesi adresi Kocasinan Merkez, Karadeniz caddesi No.48 34186 Bahçelievler/İstanbul’da bulunmaktadır.

Bahçelievler Devlet Hastanesine Nasıl Gidilir

Bahçelievler devlet hastanesine nasıl gidilir sorusuna minibüs ve İETT olarak inceleyelim:

  • Minibüs A-31, A-73, Bahçelievler devlet hastanesinin yakınlarından geçmekte olan minibüs hatlarıdır.
  • İETT ile ulaşım sağlamak isteyen yolcular ise, 78ZB Fener tepe, 97 15 Temmuz Mah., 97 BT Kocasinan İtfaiye, 97E Mahmutbey, 98A Göztepe, 98M İstoç hatları Bahçelievler devlet hastanesine gitmekte veya yakınlarından geçmektedir.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Otobüs Seferleri

HT13 Zeytinburnu
78ZB Fenertepe Peronlar / Yenıbosna Yönü
97BT İtfaiye Okulu
97E Bölge İdare Mahkemesi
98A Bakırköy / Incırlı Yönü
98M İstoç
97 Selen Sokak / Güneşli Meydan Yönü
HT10 Batışehir
HT11 Kuyumcukent
MK97 Kerim Çavuşpaşa

Bahçelievler Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Bahçelievler devlet hastanesi yol tarifi için birçok mevkiden ulaşım için araçlar bulunmaktadır. Kadıköy Söğüt Çeşme’den metrobüs binerek Şirinevler’den aktarma yapılarak ulaşım sağlanırken, Üsküdar için metroya binerek Şirinevler’den aktarma yapılmalıdır. Ümraniye’den gelen bir vatandaşın metroya binerek Altuni zade durağında inip metrobüsle aktarma yapması gerekir.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Bahçelievler Devlet Hastanesi telefon numarası (0212) 496 70 00 şeklindedir. Bu numara hastanenin asıl numarasıyken evde sağlık hizmetleri için kullanılan numara ise (0212) 496 80 30 şeklindedir. Hastane yöneticiliğiyle iletişime geçmek için ise (0212) 70 70 şeklindedir.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın