Bahçelievler Millet Bahçesi Nerede Nasıl Gidilir

Bahçelievler Millet Bahçesi Nerede, Bahçelievler Millet Bahçesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bahçelievler Millet Bahçesi Nerede Nasıl Gidilir

Bahçelievler Millet Bahçesi Nerede

Bahçelievler Millet Bahçesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Yenibosna Merkez, 34197 Bahçelievler/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Millet Bahçesi Nasıl Gidilir

Bahçelievler Millet Bahçesi nasıl gidilir, Bahçelievler Millet Bahçesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Bahçelievler Millet Bahçesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
97KZİmam Mustafa Efendi Camii – Bahçelievler Yönü
HT1Hz.Ebubekir Camii – Esenler Yönü
HT12Basin Tesisleri Son Durak – Son Durak Yönü
98EBasin Tesisleri Son Durak – Son Durak Yönü

Bahçelievler Millet Bahçesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Ali Duran Sokak – Zeytinburnu Yönü5 dk yürüme
Mimar Sinan Caddesi – Esenler Yönü9 dk yürüme
Yalçin Koreş Caddesi – Zeytinburnu Yönü12 dk yürüme

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın