Bahçesaray

Bahçesaray ilçesi Van ilimize bağlıdır. Bu sayfada sizlere Bahçesaray’a Nasıl Gidilir, Yol Tarifi ve ulaşım seçenekleri hakkında bahsedeceğiz.

Bahçesaray Nasıl Gidilir?

Van Bahçesaray Arası Kaç Km
110 km (Trafik yoğunluğuna ve yol durumuna göre minibüslerle veya kendi aracınızla 2 saat sürüyor)
Van’dan Bahçesaray’a Nasıl Gidilir
Van’dan Bahçesaray ilçesine şehir merkezinden günlük olarak kalkan minibüsler vardır. Ancak kış aylarında ilçeye giriş çok zor olmakla beraber çoğu zaman yolların kapandığını unutmamalısınız. Van şehir merkezinde Japon pasajının arka tarafında minibüsler kalkmaktadır. Kişi başı 20 lira karşılığında gidebilirsiniz.
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Bahçesaray” üzerine bir yorum
Yorum yapın