Bakırköy Cumhuriyet Meydanı Nasıl Gidilir

Bakırköy Cumhuriyet Meydanı Nerede, Bakırköy Cumhuriyet Meydanı Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bakırköy Cumhuriyet Meydanı Nerede

Bakırköy Cumhuriyet Meydanı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Osmaniye, Taş Ocakları Yolu No:20, 34146 Bakırköy/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Cumhuriyet Meydanı Nasıl Gidilir

Bakırköy Cumhuriyet Meydanı nasıl gidilir, Bakırköy Cumhuriyet Meydanı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Bakırköy Cumhuriyet Meydanı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

98HBaşakşehir Metrokent / Bakırköy Yönü
E-57Esenkent
71TAtaköy 9.-10.Kısım / Bakırköy Yönü
72THarbiye
73Bİstanbul Akvaryum
76Beylikdüzü
76BCihangir Mahallesi
76CBüyükçekmece / Son Durak (76c) Yönü
76VVaditepe
76Yİhlasmarmara Evleri
79BKayaşehir
89YBKanuni Sultan Süleyman
94AZuhuratbaba / Yesılköy Yönü
94YYeşilpınar
98Fenertepe Peronlar / Yenıbosna Yönü
98AGöztepe Mahallesi
98ABToki Atakent Spor Lisesi
98BKuyumcukent
98DYeni Mahalle Metro
98EBasın Tesisleri Son Durak

 

Bakırköy Cumhuriyet Meydanı Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın