Bakırköy Pazarına Nasıl Gidilir

Bakırköy pazarına nasıl gidilir şeklinde aramalar yapıyorsanız bu pazara nasıl gideceğiniz konusunda bilginiz bulunmuyorsa endişe etmeyin sizlere detaylı bir şekilde nasıl gidebileceğinizi bu içeriğimiz içerisinde paylaşacağız. Bakırköy pazarına gidebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu, ulaşım aracı bulunmaktadır. Bu ulaşım yollarından sizlere uygun olan en hızlı ve en iyi yolu tercih ederek gidebilirsiniz.

Bakırköy pazarı, İstanbul’un en çok merak edilen ve en çok gidilmek istenen pazarlarından bir tanesidir. Büyük ve geniş bir alana kurulu olan Bakırköy pazarında istediğiniz her bir ürünü, istediğiniz her bir manavı, sebzeyi ve meyveyi anında bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu pazara gidebilmek ve istediğiniz ürünü almak. Daha fazla uzatmayalım ve nasıl gidebileceğinizi sizlere açıklayalım.

Bakırköy Cumartesi Pazarına Nasıl Gidilir

Bakırköy cumartesi pazarına gidebilmek için yukarıda da dediğimiz gibi kullanabileceğiniz birden fazla ulaşım aracı bulunmaktadır. İsterseniz otobüsle, isterseniz metrobüs ile isterseniz de kendiniz aracınızla bu pazara anında ulaşabilirsiniz. Bakırköy’ün en çok ziyaret edilen bölgesi olarak bilinen Bakırköy pazarına gidebilmek için aşağıda yer alan ulaşım yollarını kullanmalısınız.

Bakırköy Pazarı Nasıl Gidilir?

Bakırköy pazarına gidebilmek için otobüs kullanabilirsiniz. Otobüsle Bakırköy pazarına gitmek için aşağıda yer alan otobüs numaralarını kullanabilirsiniz. Bu otobüs numaralarına sahip olan otobüsler pazarından yakınından geçmektedir.

Otobüsle Bakırköy Pazarına Gidiş

  • 72T, 73, 79B, 89A, 97BT, 97T, Avcılar – Söğütlü Çeşme

Minibüsle Bakırköy Pazarına Gidiş

Minibüslerden A-03 adlı minibüse binerek yine bu Pazar adresine ulaşabilirsiniz.

Metrobüsle Bakırköy Pazara Nasıl Gidilir

Metrobüsle Bakırköy pazarına gitmek için M1A adlı metroyu kullanabilirsiniz.

Trenle Bakırköy Pazara Gitmek

Trenle Bakırköy pazarına gitmek istiyorsanız Marmaray’ın Halkalı – Gebze seferine sahip trenlerine binmeniz gerekmektedir.

Bakırköy Cumartesi Pazarı En Yakın Durak

Bakırköy pazarına en yakın durak olarak bilinen durak Bakırköy Metro – 2, Limon Çiçeği Sokağı – İncirli, İncirli E 5 & Şirinevler yönü, İncirli E5 / Cevizlibağ yönüdür.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın