Bakırköy Pazarına Nasıl Gidilir

Bakırköy pazarına nasıl gidilir şeklinde aramalar yapıyorsanız bu pazara nasıl gideceğiniz konusunda bilginiz bulunmuyorsa endişe etmeyin sizlere detaylı bir şekilde nasıl gidebileceğinizi bu içeriğimiz içerisinde paylaşacağız. Bakırköy pazarına gidebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu, ulaşım aracı bulunmaktadır. Bu ulaşım yollarından sizlere uygun olan en hızlı ve en iyi yolu tercih ederek gidebilirsiniz.

Bakırköy pazarı, İstanbul’un en çok merak edilen ve en çok gidilmek istenen pazarlarından bir tanesidir. Büyük ve geniş bir alana kurulu olan Bakırköy pazarında istediğiniz her bir ürünü, istediğiniz her bir manavı, sebzeyi ve meyveyi anında bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu pazara gidebilmek ve istediğiniz ürünü almak. Daha fazla uzatmayalım ve nasıl gidebileceğinizi sizlere açıklayalım.

Bakırköy Cumartesi Pazarına Nasıl Gidilir

Bakırköy cumartesi pazarına gidebilmek için yukarıda da dediğimiz gibi kullanabileceğiniz birden fazla ulaşım aracı bulunmaktadır. İsterseniz otobüsle, isterseniz metrobüs ile isterseniz de kendiniz aracınızla bu pazara anında ulaşabilirsiniz. Bakırköy’ün en çok ziyaret edilen bölgesi olarak bilinen Bakırköy pazarına gidebilmek için aşağıda yer alan ulaşım yollarını kullanmalısınız.

Bakırköy Pazarı Nasıl Gidilir?

Bakırköy pazarına gidebilmek için otobüs kullanabilirsiniz. Otobüsle Bakırköy pazarına gitmek için aşağıda yer alan otobüs numaralarını kullanabilirsiniz. Bu otobüs numaralarına sahip olan otobüsler pazarından yakınından geçmektedir.

Otobüsle Bakırköy Pazarına Gidiş

  • 72T, 73, 79B, 89A, 97BT, 97T, Avcılar – Söğütlü Çeşme

Minibüsle Bakırköy Pazarına Gidiş

Minibüslerden A-03 adlı minibüse binerek yine bu Pazar adresine ulaşabilirsiniz.

Metrobüsle Bakırköy Pazara Nasıl Gidilir

Metrobüsle Bakırköy pazarına gitmek için M1A adlı metroyu kullanabilirsiniz.

Trenle Bakırköy Pazara Gitmek

Trenle Bakırköy pazarına gitmek istiyorsanız Marmaray’ın Halkalı – Gebze seferine sahip trenlerine binmeniz gerekmektedir.

Bakırköy Cumartesi Pazarı En Yakın Durak

Bakırköy pazarına en yakın durak olarak bilinen durak Bakırköy Metro – 2, Limon Çiçeği Sokağı – İncirli, İncirli E 5 & Şirinevler yönü, İncirli E5 / Cevizlibağ yönüdür.

YouTube video

YouTube video

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın