Bakü Havaalanı Şehir Merkezi Ulaşım Nasıl Gidilir

Bakü Azerbaycan’ın başkenti ve aynı zamanda şehir merkezinde “Haydar Aliyev Uluslararası Hava limanı” isminde bir hava alanına sahiptir. Bakü Hava limanından Şehir Merkezi’ne Ulaşım nasıl sağlanır, şehir için nasıl gidilir gelinir türünde bilgiler verelim.

Bakü Havaalanı Nasıl Gidilir

Şehir Merkezi Havaalanı Arası Kaç Km
26 km (Trafik yoğunluğuna göre süre uzayabiliyor)
Şehir Merkezinden Hava alanına
Özel taksiler, otobüsler ve metro ile gidiş gelişler bulunmaktadır.
Taksi
Taksiler tıpkı Londra taksilerine benziyor. Benzetmişler diyelim. 15 AZN karşılığında şehir merkezine gidilebilir.
Otobüs
Hava alanından şehir merkezine 116 nolu otobüsler kalkmaktadır. Ücret direk şoföre ödenmektedir. Kesin olmamakla birlikte ücret 30 QEPİK.
Shuttle
Eğer Baku Kartınız varsa Hava alanında bindiğiniz H1 Express Bus isimli shuttle araçlar ile 1.3 Manat karşılığında 28 May meydanına kadar yani şehir merkezine kadar gidebilirsiniz. Kartınız yoksa 1.5 Manat ödemek zorundasınız.
Araç Kiralama
Bilgi Yok
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın