Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede

Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Kasaplar, Sındırgı Cd. No:1, 10100 Balıkesir Merkez/Balıkesir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir?

Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğüne nasıl gidilir, Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

B8BT.T.M. – Sütlüce / Ring
T4G.O.P
G1T.T.M. Paşaköy Üniversite Hastanesi-Ring
D2T.T.M. – Gündoğan – Atatürk Dev.Hastanesi Ring Hatti
B8AB8a T.T.M. –Aygören Ring
B7T.T.M. –Göçmen Konutlari / Ring
D5T.T.M. – HASAN BASRİ ÇANTAY
D7T.T.M. – ÇEVRE EĞİTİM PARKI
45GBGÜNDOĞAN-BAHÇELİEVLER ATATÜRK ŞEHİR HASTANESİ
T6-ABahçelievler-100.YIL
T6-BBAHÇELİEVLER-100.YIL
D9T.T.M. – Plevne 1 Ring Hatti
TERM-TTM-BAHÖğretmenevi
T5Bahçelievler
D6T.T.M. – Teknik Lise Ring Hatti

Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü İletişim

Telefon: (0266) 277 10 00

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir
İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın