Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin

Banka kredi vermiyorsa bize gelin diyen günümüzde güvenilir pek çok kuruluş bulunmaktadır. Özellikle bankadan kredi notunun düşük olması sebebiyle kredi alamayan ve bu nedenle de ihtiyacı olan nakit desteğine nasıl sahip olabileceğini düşünen kişiler için, kredi alamayanlara kredi veren kuruluşlar bulunmaktadır.

YouTube video
Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin

Bu kuruluşlar, tamamen yasal yollarla ihtiyaç sahibi kişilere oldukça mini düşük faizlerle kredi imkanı sunmakta veya çeşitli yöntemlerle nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Ancak bu hususta mutlaka güvenilir bir şirketin seçilmesi son derece önemli olurken, kişilerin güvenebileceği oldukça büyük şirketler de bu hizmeti sunmakta, bu şirketler arasında;

 • Turkcell
 • Evkur
 • Vodafone
 • Financell
 • Mercedes Benz
 • Koç Finans
 • Volkswagen

Gibi köklü şirketler bulunmaktadır. Bu kuruluşların sunduğu hizmet türüne bağlı olarak, komisyonlu veya komisyonsuz hizmetler bulunmakta, yalnızca belirli şartlar ile kişiler bu kuruluşlara başvurarak ihtiyaç duyduğu miktarda nakde kavuşabilmektedir. Zor durumda olanlara kredi desteği için bunun yanı sıra daha pek çok imkân da bulunmaktadır.

Kredi Çıkmıyor Diye Üzülmeyin

Kredi çıkmıyor diye üzülmeyin. Özellikle günümüzde kredi notunun düşük olması sebebiyle bankalardan kredi çekemeyen ve bu nedenle de ihtiyacı olan nakdi karşılayamayan kişiler için bankalara ihtiyaç duymadan borç para alabilecekleri pek çok güvenilir yöntem bulunmaktadır.

Özellikle bankasız kredi yöntemlerinin yanı sıra oldukça makul çeşitli banka yöntemleri de bulunmakla birlikte, kişilerin ihtiyacı olan nakdi sağlayabileceği yöntemler oldukça fazladır. Bu hususta ilk olarak diğer banka seçeneklerinden bahsetmek gerekirse, bazı bankalar oldukça düşük kredi notları için bile kredi notuna bakmadan belirli miktarlarda ve şartlarda kredi desteği sağlayabilmektedir.

Bununla birlikte ipotekli kredi seçeneğiyle de kredi notu düşük olsa da kişiler kredi çekebilmektedir. Ancak bu yöntemlerin haricinde özellikle bankaya ihtiyaç duymadan kişilerin kredi çekebilecekleri veya borç para bulabilecekleri şu yöntemler bulunmaktadır;

 • Senetle cep telefonu alarak bu telefonu satmak
 • Senetle veya kartla elektronik eşya alıp bu eşyayı satmak
 • Faktoring şirketlerine başvurmak
 • Senetle altın satın alarak bu altını bozdurmak
 • Senet karşılığında hayırseverlerden veya yakın çevreden borç para istemek

Bu yöntemlerden biri ile kişiler bankadan kredi çekmelerine gerek kalmadan nakit paraya sahip olabilmektedir. Ancak tüm bu yöntemler için güvenilir kişilerin veya kuruluşların tercih edilmesi son derece önemlidir. Özellikle senetle kredi seçenekleri sayesinde kişiler oldukça rahat bir nefes alabilmektedir.

Riskli Müşteriye Kredi Veren Banka

internet üzerinden başvuru yaparak ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Jun 29, Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar şunlardır; Vakıf Katılım Katılım Bankası; Türkiye Finans Katılım Bankası; Ziraat Katılım Katılım Bankası; Kuveyt Türk Katılım .

Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin
Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin

Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin

Yasal olmayan kredi dendiğinde akla ilk olarak tefeciler gelmektedir. Borç para verme hizmetini illegal yollarla yapan ve zor durumda olanların ne olursa olsun asla düşmemesi gereken tefeciler, hem oldukça yüksek faizlerle kişilere ihtiyacı olan nakdi vermekte hem de ödeme konusunda imzaladıkları senet ile kişileri oldukça rahatsız edebilmektedirler.

Özellikle ödemelerin geç kalması durumunda tehdit, el koyma gibi asla yasal olmayan eylemler gerçekleştirebilecekleri için kişilerin asla tefecileri tercih etmemesi gerekmektedir.

İçeriği Değerlendirin!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın