Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir? Nerede?

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Nerede, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesine Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Basaksehir Cam ve Sakura Hastanesi bir şehir hastanesidir. Özel bir hastane olmamasının yanı sıra şehir hastanesi olarak hizmet sunan bu hastane İstanbul’un Başakşehir ilçesinde yer almaktadır. Başakşehir Çam ve Sakura şehir hastanesine gidebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla ulaşım aracı bulunmaktadır. Aşağıda paylaştığımız ulaşım araçlarından sizlere en uygun olan aracı tercih ederek bu hastaneye sorunsuz bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Çam Sakura Hastanesi Türkiye’de ünlü bir hastanedir.

Başakşehir Şehir Hastanesi

Başakşehir şehir hastanesi yani bir diğer adıyla Başakşehir Çam Sakura hastanesine gidebilmek için insanların geneli otobüsü tercih etmektedir. Özel aracı olmayan insanların tercih ettiği otobüsler İstanbul’un hemen hemen her bir noktasından kalkarak bu hastaneye gelmektedir. Sizlerde size uygun olan otobüs numarasını bulmak için aşağıdaki otobüs listesine göz atabilirsiniz.

Çam ve Sakura Hastanesi Doktorları

İstanbul’un Başakşehir ilçesinde bulunan Çam ve Şakura hastanesi önemli doktorları bünyesinde barındırmaktadır. Çam ve Sakura hastanesi doktorları hangileri diye merak ediyorsanız aşağıda sizler için paylaştık. Doktorların çalışma saatlerine, çalışma sürelerine ve çalışma planlarına daha detaylı bir şekilde göz atmak için Başakşehir Çam ve Sakura hastanesi resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 • Öğr. Üyesi Levent Arslan – Ortopedi
 • Abdülmutallip Şimşek – Üroloji
 • Doç. Dr. Mehmet Bülent Balioğlu – Ortopedi
 • Dr. Kadir Abul – Ortopedi
 • Dr. Murat Demir – Genel Cerrahi
 • Doç. Dr. Türkan Dübüş – Göğüs Cerrahisi
 • Yiğit Can Kartal – Radyoloji
 • Doç. Dr. Ali Cevat Kutluk – Göğüs Cerrahisi / Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Doç. Dr. Mehmed Yanartaş – Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Dr. Tahir Aydın – çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Doç Dr. Murat Çabalar – Nöroloji
 • Dr. Ali Can Hatemi – Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Mustafa Can – Pratisyen
 • Dr. Erhan Sönmez – Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi
 • Dr. Kadir Bulut – İç Hastalıkları
 • Dr. İhsan Saygın Sarı – Nöroloji
 • Dr. Orkun Uyanık – Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi
 • Doç. Dr. Bekir Tuğcu – Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Dr. Didem Karaçetin Korkmaz – Radyasyon Onkolojisi
 • Doç. Dr. Mehmet Çetinkaya – Ortopedi
 • Dr. Celalettin Herek – İç Hastalıkları
 • Dr. Ege Sipahi – Pskiyatri
 • Doç. Dr. Şahin Öğreden – Kulak Burun Boğaz

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi nasıl gidilir, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Başakşehir Çam Sakura Hastanesi Nerede

Başakşehir Çam Sakura hastanesinin doğru konumu Başakşehir Olimpiyat Bulvarı Yolu, 34480 Başakşehir’dir. Bu adres aracılığıyla ulaşımınızı sağlayabiliyorsunuz. Tam teşekküllü bir hastane olan bu hastaneye ulaşabilmek için hangi dolmuşlar hangi otobüsler kalkıyor diyorsanız okumaya devam edin. Aşağıda paylaştık.

Çam ve Sakura şehir hastanesine giden otobüs / minibüs Listesi;

Mimar K. Bulvarın durağında duran minibüsler A:48 (Topkapı – Kayaşehir), A:216 (Sefaköy – Halkalı – Kayaşehir), Şirinevler (Şirinevler – İkitelli Sanayi Sitesi –  Kayaşehir), Kayaşehir (Kayaşehir – İkitelli – Küçükçekmece) seferleridir. Ulubatlı Hasan Caddesi-2 durağında ise sadece Kayaşehir (Kayaşehir- Otogar) minibüsü durur.

Otobüs ya da minibüs yerine metro kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Bu durumda M3(Kirazlı/Bağcılar – Başakşehir Metrokent) hatlı metroyu kullanmanız gerekecektir.

Başakşehir Çam Sakura Hastanesine Giden Otobüsler

HS1Şehir Hastanesi-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon
MK1Başakşehir Metrokent
HS2İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü
MK2Olimpiyatköy Metro
MK22Taşoluk Peronlar / Peron Alanı Yönü
MR50Şehir Hastanesi-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon
79KKayabaşı Kiptaş
146FŞehir Hastanesi-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon
36FCebeci Peronlar
78EFenertepe Peronlar / Yenıbosna Yönü
78FBaşakşehir Metrokent
79BKayaşehir
79TKayabaşı Kiptaş Peron
146BAİstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü
79EKayabaşı Kiptaş Peron / Son Durak Yönü

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları

Şehir Hastanesi-Onkoloji Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları3 dk yürüme
Şehir Hastanesi-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon10 dk yürüme
Şehir Hastanesi Üst Yol / Başakşehir Yönü29 dk yürüme

Başakşehir Sakura Hastanesi İletişim Numarası

Sakura hastanesinin bilinen iletişim numarası güncel olarak (0212) 909 60 00’dır. Bu numara aracılığıyla hastaneyle iletişim geçebilir. Merak ettiklerinizi daha detaylı bir şekilde kendilerine sorabilirsiniz.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi hangi durak?

Toplu taşımada HS1 Yenibosna metro istasyonundan kalkıyor ve hastane durağı bulunuyor.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Randevu Alma

Çok sık bir şekilde vatandaşlar tarafından ziyaret edilen Başakşehir şehir hastanesine randevu alabilmek için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

 • ALO 182 MHRS hattı üzerinden Başakşehir şehir hastanesi randevusu alabiliyorsunuz.
 • MHRS mobil uygulaması üzerinden randevu alabilirsiniz.
 • E – Devlet MHRS internet sitesi üzerinden randevu alabilirsiniz.

En kolay yöntem ALO 182’i aramaktır. Alo 182 hastane randevu alma hattını ararsanız müşteri hizmetleri sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır ve Başakşehir çam ve sakura şehir hastanesi randevu alma konusunda randevunuzu oluşturacaktır. ALO 182’i aramadan önce yanınızda T.C kimlik numaranızı bulundurunuz.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Tanıtım Videosu

Youtube gibi video izleme platformları üzerinde Başakşehir şehir hastanesine ait bir çok tanıtıcı videoyu izleyebilirsiniz. Fakat bizler sizlere araştırarak aşağıda Başakşehir şehir hastanesini tanıtan videoları bulduk. Videoları izleyerek hastane hakkında çok daha fazla detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir? Nerede?

İçeriğimiz sonuna geldik. Umarız bu içeriğimiz sizlere Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Randevu Alma, Başakşehir Çam Sakura hastanesi nerede, Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi doktorları konularında yardımcı olmuştur. Dilerseniz farklı bir içeriğimiz olan Başakşehir Evlendirme Dairesi nasıl gidilir? Adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın