Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Nasıl Gidilir? Nerede?

0
24

Başakşehir Çam Sakura Şehir Hastanesi İstanbul’un Başakşehir ilçesinde bulunmaktadır. Çam Sakura Hastanesi’ne nasıl gidilir? Hastaneye aktarmalı olarak gidebileceğiniz gibi HS1 (Yenibosna Metro – FTR), HS2(İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü – FTR), MK22(Taşoluk Peronlar – Başakşehir Metrokent), MR50(Halkalı Marmaray – FTR) otobüs hatlarının hastanenin yakınlarından geçen güzergahları bulunur. Sizin durağınıza uygun olan hattı kullanarak hastaneye en yakın durakta inebilirsiniz.

Başakşehir Çam Sakura Şehir Hastanesine Giden Minibüsler? Minibüsle Nasıl Gidilir?

İstanbul’da çoğu yere minibüslerle rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Başakşehir Çam Sakura Hastanesine giden minibüsler için hastanenin yakınlarında iki durak bulunmaktadır.

Mimar K. Bulvarın durağında duran minibüsler A:48 (Topkapı – Kayaşehir), A:216 (Sefaköy – Halkalı – Kayaşehir), Şirinevler (Şirinevler – İkitelli Sanayi Sitesi –  Kayaşehir), Kayaşehir (Kayaşehir – İkitelli – Küçükçekmece) seferleridir. Ulubatlı Hasan Caddesi-2 durağında ise sadece Kayaşehir (Kayaşehir- Otogar) minibüsü durur.

Otobüs ya da minibüs yerine metro kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Bu durumda M3(Kirazlı/Bağcılar – Başakşehir Metrokent) hatlı metroyu kullanmanız gerekecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here