Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma 2024 (Doğru Yöntem)

Ziyaretçilerimizden bir şekilde başkasının WhatsApp mesajlarını okuma konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizde başkasının WhatsApp mesajlarını okuma konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda kodsuz WhatsApp mesaj okuma, telefondan başka birinin WhatsApp’ına girmek, WhatsApp gizlice mesaj okuma başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

WhatsApp, Dünya’nın en büyük ve en gelişmiş sohbet & mesajlaşma uygulamalarından bir tanesidir. Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet üzerinden kullanılabilen WhatsApp uygulamasını telefonunuza indirerek anında ücretsiz ve kolay bir şekilde mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Birden fazla ve farklı özelliğe sahip olan WhatsApp bazı durumlarda çok tehlikeli hale geliyor ve bizi üzüyor. WhatsApp’da sevgilimiz, arkadaşımız veya dostumuz, ailemiz için WhatsApp mesajlarını okumanın birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Başkasının WhatsApp mesajlarını okumak istiyorsanız içeriğimiz sizlere ücretsiz doğru cevabı sunuyor. Eğer yapamadığınız bir aşama olursa yorumlara belirtebilirsiniz ücretsiz yardımcı olmaktan zevk alırız

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

WhatsApp uygulamasında bir başkasının mesajlarını herhangi bir program kullanmadan gizlice okuyabilmek mümkün değildir. Fiziksel erişiminizin olmadığı WhatsApp uygulamalarında karşı tarafın kiminle görüştüğünü, kiminle konuştuğunu göremezsiniz. Casus yazılımlar aracılığıyla WhatsApp mesajlarını okuyabilir ve takip edebilirsiniz. Kodsuz WhatsApp mesaj okuma konusunda aslında her şey zannedilenden çok daha farklıdır.

Ücretli ve ücretsiz bir şekilde bir başkasının WhatsApp mesajlarını okuyabilmenizi sağlayan bir çok program bulunmaktadır. Sevgilinizin, eşinizin veya dostunuzun mesajlarını okumak istiyorsanız casus yazılımlar yerine profesyonelce hazırlanmış takip uygulamalarına yöneliniz. Bu uygulamalar uzaktan erişim sağlayarak bir başkasına ait olan WhatsApp mesajlarını kontrol edebilmenizi sağlıyor.

Kodsuz WhatsApp Mesaj Okuma

Kodsuz bir şekilde WhatsApp uygulamasını kullanan başka birisinin mesajları okuyabilmenizin mümkünatı yoktur. Kodlar aracılığıyla fakat kolay bir şekilde yine kod kullanarak ücretsiz yöntemle bir başkasına ait WhatsApp mesajlarını takip edebilir ve okuyabilirsiniz. Kodsuz WhatsApp mesaj okuma konusunda doğru cevabı almak için aşağıdaki adımları takip edin.

 • Bilgisayarınızı açın.
 • Herhangi bir internet tarayıcısına girin.
 • Web.whatsapp.com internet sitesine giriş yapın.
 • Sağ üstte yer alan WhatsApp sekmesine tıklayın.
 • Telefonu açın ve QR kodunu WhatsApp Web uygulamasına okutun.

Yaptığınız bu işlem ve adımlar sayesinde bir başkasına ait olan WhatsApp mesajlarını ücretsiz bir şekilde pek etik olmasa da okuyabilirsiniz.

NOT: QR ile bu işlemi yaptığınızda WhatsApp sahibi kişi WhatsApp’ın geçmişinde WhatsApp Web üzerinden giriş yapıldığını görebilir ve takip edebilir.

Telefondan Başka Birinin WhatsApp’ına Girmek

Bir başkasının WhatsApp mesajlarını okumak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise aşağıda yer almaktadır.

 • Mesajını okumak istediğiniz kişinin WhatsApp uygulamasını açın.
 • Ayarlar bölümüne girin.
 • Sohbet > Sohbet Yedeği kısmına girin.
 • Ekran üzerinden Google Drive’a yedekle kısmına tıklayın.
 • Yedekleme sıklığını seçin ve Google hesabını seçerek yedeklemeyi başlatın.
 • Yedekleme işlemini sağlıklı bir şekilde bitmesini bekleyin.
 • İşlem bitince drive.google.com adresine giriş yapın.

Drive.google.com adresi üzerinden WhatsApp konuşma yedeklerini aldığınız kişinin tüm yapmış olduğu konuşmaların her birisi Google hesabınıza yüklenecektir. Aynı zamanda yedekleme sıklığını ayarladıysanız sonraki yapmış olduğu konuşmaların her birisi yine size ulaşacaktır.

WhatsApp QR kodu ile başkasının Mesajlarını Okuma

 1. WhatsApp‘ı açın ve bireysel bir sohbete veya bir grup sohbetine gidin.
 2. Kamera simgesine dokunun.
 3. Taramak istediğiniz QR kodunun bulunduğu görseli seçin.
 4. EKLE’ye dokunun.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okumak Yasal Mı?

Başkasının WhatsApp mesajlarını okumak, özel biriye ait kişisel bilgilere izinsiz erişim sağlamak ve gizlilik haklarını ihlal etmek olarak kabul edilir. Bu nedenle, başka bir kişinin WhatsApp mesajlarını okumak etik ve yasal olarak doğru değildir.

Ayrıca, WhatsApp uygulaması end-to-end şifreleme özelliğine sahiptir, bu da mesajların yalnızca alıcının okuyabileceği anlamına gelir. Bu nedenle, birisi bir şekilde başka bir kişinin WhatsApp mesajlarını okuyorsa, muhtemelen bir casus yazılım veya başka bir hileli yöntem kullanmaktadır.

Bu tür bir davranış, birçok ülkede yasa dışıdır ve bir başkasının özel mesajlarını izinsiz olarak okumak ciddi yasal sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle, bir kişinin WhatsApp mesajlarını okumak gibi etik olmayan veya yasa dışı davranışlardan kaçınmak en iyi yol olacaktır. Birçok yeni güncelleme için bizleri takipte kalın

Eyezy

Sadakatsizlik ve çevrimiçi zorbalık ciddi konular olsa da gerçeği bulmak göz korkutucu bir görev olabilir. Eyezy, aradığınız araç olabilir. WhatsApp izleme özelliği, paylaşabilecekleri tartışmalı içerikler de dahil olmak üzere konuşmalarına ve mesaj geçmişlerine erişmenizi sağlar. Daha da iyi oluyor.

Tuş Vuruşu Yakalama özelliğiyle, yazıp silmeye karar vermiş olsalar bile, metinlerinde veya web aramalarında ne yazdıklarını her zaman bileceksiniz.

Eyezy ayrıca bir kişinin tam konumunun yanı sıra gittikleri veya ziyaret ettikleri yerleri kontrol etmeyi mümkün kılan bir Nokta Tespiti özelliği sunar. Eyezy hakkında sevilecek diğer şeyler, uygun fiyat ve 7/24 sunulan yüksek kaliteli destektir. Dolayısıyla, güvenilir bir izleme uygulaması arıyorsanız, bu kesinlikle denemeye değer.

WhatsApp başkası mesajlarımı okur mu?

Eğer Başkasına herhangi bir erişim vermediyseniz qr kod okutma işlemi yapmadıysanız mümkün değildir.

Uyarı: Bir başkasının WhatsApp mesajları dahil kişisel alanında yer alan özel bilgilerine erişmek suçtur. Bu yüzden size ait olmayan numaraların WhatsApp mesajları dahil kişiselinde yer alan hiçbir uygulamasına gizlice giriş yapmayın.

Rehber kategorisine bakmayı unutmayınız.

3.5/5 - 2 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma 2024 (Doğru Yöntem)” üzerine 2 yorum
Yorum yapın