Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma (Doğru Yöntem) – 2023

Ziyaretçilerimizden bir şekilde başkasının WhatsApp mesajlarını okuma konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizde başkasının WhatsApp mesajlarını okuma konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda kodsuz WhatsApp mesaj okuma, telefondan başka birinin WhatsApp’ına girmek, WhatsApp gizlice mesaj okuma başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

WhatsApp, Dünya’nın en büyük ve en gelişmiş sohbet & mesajlaşma uygulamalarından bir tanesidir. Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet üzerinden kullanılabilen WhatsApp uygulamasını telefonunuza indirerek anında ücretsiz ve kolay bir şekilde mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Birden fazla ve farklı özelliğe sahip olan WhatsApp bazı durumlarda çok tehlikeli hale geliyor ve bizi üzüyor. WhatsApp’da sevgilimiz, arkadaşımız veya dostumuz, ailemiz için WhatsApp mesajlarını okumanın birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Başkasının WhatsApp mesajlarını okumak istiyorsanız içeriğimiz sizlere ücretsiz doğru cevabı sunuyor. Eğer yapamadığınız bir aşama olursa yorumlara belirtebilirsiniz ücretsiz yardımcı olmaktan zevk alırız

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

WhatsApp uygulamasında bir başkasının mesajlarını herhangi bir program kullanmadan gizlice okuyabilmek mümkün değildir. Fiziksel erişiminizin olmadığı WhatsApp uygulamalarında karşı tarafın kiminle görüştüğünü, kiminle konuştuğunu göremezsiniz. Casus yazılımlar aracılığıyla WhatsApp mesajlarını okuyabilir ve takip edebilirsiniz. Kodsuz WhatsApp mesaj okuma konusunda aslında her şey zannedilenden çok daha farklıdır. Buraya Tıklayarak 150 TL Ücret ile Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuyabilirsiniz.

Ücretli ve ücretsiz bir şekilde bir başkasının WhatsApp mesajlarını okuyabilmenizi sağlayan bir çok program bulunmaktadır. Sevgilinizin, eşinizin veya dostunuzun mesajlarını okumak istiyorsanız casus yazılımlar yerine profesyonelce hazırlanmış takip uygulamalarına yöneliniz. Bu uygulamalar uzaktan erişim sağlayarak bir başkasına ait olan WhatsApp mesajlarını kontrol edebilmenizi sağlıyor.

Kodsuz WhatsApp Mesaj Okuma

Kodsuz bir şekilde WhatsApp uygulamasını kullanan başka birisinin mesajları okuyabilmenizin mümkünatı yoktur. Kodlar aracılığıyla fakat kolay bir şekilde yine kod kullanarak ücretsiz yöntemle bir başkasına ait WhatsApp mesajlarını takip edebilir ve okuyabilirsiniz. Kodsuz WhatsApp mesaj okuma konusunda doğru cevabı almak için aşağıdaki adımları takip edin.

 • Bilgisayarınızı açın.
 • Herhangi bir internet tarayıcısına girin.
 • Web.whatsapp.com internet sitesine giriş yapın.
 • Sağ üstte yer alan WhatsApp sekmesine tıklayın.
 • Telefonu açın ve QR kodunu WhatsApp Web uygulamasına okutun.

Yaptığınız bu işlem ve adımlar sayesinde bir başkasına ait olan WhatsApp mesajlarını ücretsiz bir şekilde okuyabilirsiniz.

NOT: QR ile bu işlemi yaptığınızda WhatsApp sahibi kişi WhatsApp’ın geçmişinde WhatsApp Web üzerinden giriş yapıldığını görebilir ve takip edebilir.

Telefondan Başka Birinin WhatsApp’ına Girmek

Bir başkasının WhatsApp mesajlarını okumak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise aşağıda yer almaktadır.

 • Mesajını okumak istediğiniz kişinin WhatsApp uygulamasını açın.
 • Ayarlar bölümüne girin.
 • Sohbet > Sohbet Yedeği kısmına girin.
 • Ekran üzerinden Google Drive’a yedekle kısmına tıklayın.
 • Yedekleme sıklığını seçin ve Google hesabını seçerek yedeklemeyi başlatın.
 • Yedekleme işlemini sağlıklı bir şekilde bitmesini bekleyin.
 • İşlem bitince drive.google.com adresine giriş yapın.

Drive.google.com adresi üzerinden WhatsApp konuşma yedeklerini aldığınız kişinin tüm yapmış olduğu konuşmaların her birisi Google hesabınıza yüklenecektir. Aynı zamanda yedekleme sıklığını ayarladıysanız sonraki yapmış olduğu konuşmaların her birisi yine size ulaşacaktır.

WhatsApp QR kodu ile başkasının Mesajlarını Okuma

 1. WhatsApp‘ı açın ve bireysel bir sohbete veya bir grup sohbetine gidin.
 2. Kamera simgesine dokunun.
 3. Taramak istediğiniz QR kodunun bulunduğu görseli seçin.
 4. EKLE’ye dokunun.
YouTube video
YouTube video

Uyarı: Bir başkasının WhatsApp mesajları dahil kişisel alanında yer alan özel bilgilerine erişmek suçtur. Bu yüzden size ait olmayan numaraların WhatsApp mesajları dahil kişiselinde yer alan hiçbir uygulamasına gizlice giriş yapmayın.

Rehber kategorisine bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma (Doğru Yöntem) – 2023” üzerine 2 yorum
Yorum yapın