Bayrampaşa Göz Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir?

Bayrampaşa Göz Hastanesi Nerede, Bayrampaşa Göz Hastanesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bayrampaşa Göz Hastanesi Nerede

Bayrampaşa Göz Hastanesi Nerede

Bayrampaşa Göz Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Doğanköy, 16110 Nilüfer/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bayrampaşa Göz Hastanesi Nasıl Gidilir

Bayrampaşa Göz Hastanesi nasıl gidilir, Bayrampaşa Göz Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Bayrampaşa Göz Hastanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
32Cevatpaşa – Eminönü
32ACevatpaşa – Beyazit
32TYildirim Lunapark – Harbiye
33MMecidiyeköy Metrobüs – Giyimkent
36Cebeci Caddesi – Beyazit
36ESBeyazit – Sultangazi Peronlar
55YKağithane Garaji – Yenibosna Metro
88Topkapi – Sultangazi Peronlar
32MCevatpaşa – Mecidiyeköy Metrobüs
33Giyimkent – Eminönü/Ring
39OYeşilpinar – Otogar

Bayrampaşa Göz Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Yayla Sokak – Cevatpasa Yönü4 dk yürüme
İsmetpaşa Caddesi – Cevatpasa Yönü7 dk yürüme
Bayrampaşa – Esenler Yönü8 dk yürüme

Bayrampaşa Göz Hastanesi Telefon Numarası

Telefon: 02124677500

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın