Belgrad Ormanı Nasıl Gidilir

Belgrad Ormanı Türkiye’nin en güzel dinlence yerlerinden birisidir. İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde yer alır ve ulaşım açısından sıkıntısı olayan yerlerden birisidir.

Belgrad Ormanı gidebilmek için kendi aracınız varsa gidebileceğiniz gibi Metrobüs gibi farklı alternatifler kullanabilirsiniz.

Metrobüs : Metrobüsle Belgrad Ormanına gidebilmek için öncelikle nerede binerseniz bini Zincirlikuyu durağında inin. Gayrettepe Metro istasyonuna aktarma yapıp Hacıosman yönündeki trene binip Hacıosman durağında inin ve oradan 42HM nlu otbüse binin. Otübüsle giderken Bahçeköy durağında inin ve Belgrad ormanına ulaşmış olacaksınız.

Yaya olarak gidenler 42T, 42R, 42M, 42HM veya 153 nolu otobüs hatlarını kullanabilirler.
Kendi araçlarıyla gelenler ise Çayırbaşı- Bahçeköy hattını takip ederek gelebilirler.

Giderken hafta sonları ormanın çok kalabalık olduğunu unutmamanız gerekiyor. Belgrad ormanının herhangi bir kapanış saati yoktur ve her zaman açıktır. Giriş ücretleri ise şöyle :
Otomobil 10 TL, Minibüs 35 TL, Midibüs 60 TL, Otobüs 110 TL, Motosiklet 8 TL, ATV 8 TL ve Yayalar ise ücretsizdir.

Belgrad Ormanı Nasıl Gidilir
Belgrad Ormanı Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın