Bergama Polis Evi Nasıl Gidilir

Bergama Polis Evi Nerede, Bergama Polis Evi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bergama Polis Evi Nerede

Bergama Polis Evi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Bahçelievler, Teğmen Cad No4, 35700 Bergama/İzmir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bergama Polis Evi Adresi: Bahçelievler, Teğmen Cad No4, 35700 Bergama/İzmir

Bergama Polis Evi Nasıl Gidilir

Bergama Polis Evi nasıl gidilir, Bergama Polis Evi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Bergama Polis Evi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

10Üçkuyular İskele – Konak
253Halkapınar Metro – Konak
302Otogar – Konak
951Lozan Meydanı – Konak
21Halil Rıfat Paşa
35Konak
811Montrö
152Gazi̇emi̇r – Konak
233Esbaş Akt – Konak
887Sarnıç Akt. – Konak
15İnönü Mah. – Konak
18Yeşi̇lyurt – Konak
19Şehi̇tler – Konak
20Koop. Evleri̇ – Konak
23Uzundere – Konak
27Çamlık – Konak
29Kadri̇ye Mah. – Konak
30Kaynak – Konak
32Çi̇mentepe Si̇tesi̇ – Konak
33Kadi̇fekale – Konak

Bergama Polis Evi En Yakın Otobüs Durakları

Karataş Anadolu Lisesi5 dk yürüme
Turgut Reis5 dk yürüme
Atatürk Kültür Merkezi8 dk yürüme
Kız Yurdu12 dk yürüme

Bergama Polis Evi Telefon Numarası

Telefon: (0232) 631 17 17

Bergama Polis Evi Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın