Berkin Gökbudak Instagram Hesabı

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Berkin Gökbudak instagram hesabı konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Berkin Gökbudak instagram hesabı konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda Berkin Gökbudak kimdir, Berkin Gökbudak ve Aslı Enver, Berkin Gökbudak nereli, Berkin Gökbudak mesleği başlıklarında farklı bilgiler aktardık.

Aslı Enver ile dünya evine giren Berkin Gökbudak, Google ve Instagram’da bir anda popüler hale geldi. İnsanlar tarafından Google’da Berkin Gökbudak hakkında bilgiler araştırılmaya başlandı. Aslı Enver’in hayatına giriş yapan Berkin Gökbudak hakkında nereli olduğunu, kim olduğunu, kaç yaşında olduğunu merak eden ziyaretçilerimize bu içeriğimiz yardımcı olacaktır.

Berkin Gökbudak Instagram Hesabı

Berkin Gökbudak Kimdir?

Sabancı Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Berkin Gökbudak aynı zamanda Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişim yönetimi bölümü üzerine de yüksek lisans yapmıştır. Bayer ve Alliance Healthcare’nin şu anki ürün müdürü olan, global ürün müdürü olarak görevlerini üstlenen Gökbudak marka lansmanı ve satış & pazarlama konusunda da fazlasıyla deneyimlidir.

Berkin Gökbudak aynı zamanda Türkiye ve İran bölgeleri kadın iş sağlığı iş birim liderliği görevini üstlenmiştir. Gökbudak’ın 8 yaşında bir çocuğu vardır.

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak Evliliği

Bir süredir tiyatro oyunculuğu ile ilgilenen Aslı Enver uzun süredir televizyonlarda yer almıyordu. Fakat 12 Kasım 2022 tarihinde Berkin Gökbudak ile dünya evine giriş yaparak tüm hayranlarını şaşırtmış oldu.

Berkin Gökbudak Instagram Hesabı

Berkin Gökbudak şu anda bazı sosyal medya uygulamalarında aktif bir şekilde uygulamaları kullanmaktadır. Linkedin ve çeşitli uygulamalarda üyeliği bulunan Berkin Gökbudak aktif bir şekilde Instagram hesabı da kullanmaktadır. Gökbudak’ın Instagram hesabına ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Berkin Gökbudak Instagram Hesabı

Aslı Enver Instagram Hesabı

YouTube video

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Değerlendirin!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın