Berlin’e Nasıl Gidilir?

Türkiye’den Almanya’nın başkenti Berlin’e gidebilmek için farklı ulaşım seçenekleri olmasına rağmen en kısa olanı tabi ki hava yoludur.

Hava Yoluyla : Onur Air, Pegasus ve THY ile Berlin’e gidebilirsiniz. İstanbul üzerinden uçuş toplamda 3 saat sürmektedir. THY ve Onur Air Berlin’de Tegel hava limanına inmektedir. Sabiha Gökçenden kalkan Pegasus ise Schönefled hava limanına inmektedir. Hangisine inerseniz inin, şehir merkezine ulaşımda sıkın yaşamazsınız.

Kara Yoluyla : İstanbul’dan ister kendi aracınızla, isterseniz otobüslerle direk Berlin’e kadar giden otobüsler bulabilirsiniz.

Berlin'e Nasıl Gidilir?
Berlin’e Nasıl Gidilir?
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın