Beşiktaş Kültür Merkezi Nerede Nasıl Gidilir

Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM), Beşiktaş’taki eski Mıstık Sineması’nın tiyatroya dönüştürülmüş halidir. Necati Akpınar ve Yılmaz Erdoğan’ın girişimiyle 11 Kasım 1994’te kurulmuştur. 24 Şubat 1995’te prömiyeri yapılan Otogargara oyunuyla ilk açılışını gerçekleştirmiştir. Bu oyun 464 defa oynanmış ve yaklaşık 558.000 kişi tarafından izlenmiştir. Bu kadar popüler olması sebebi ile Beşiktaş Kültür Merkezi nerede nasıl gidilir oldukça merak edilmektedir.

Beşiktaş Kültür Merkezi Nerede

Peki Beşiktaş Kültür Merkezi nerede? Beşiktaş Kültür Merkezi Sinanpaşa Mah Has Fırın Cad No.75 Beşiktaş/İstanbul’da bulunmaktadır. Oldukça popüler olan BKM’nin oluşturduğu kadrolar ile pek çok televizyon programı ve sinema filmi yapılmıştır. Bu programlar ve filmler sayesinde daha çok popülerlik kazanan BKM, özellikle yerli turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilmektedir.

Beşiktaş Kültür Merkezi Nasıl Gidilir

Beşiktaş Kültür Merkezi nasıl gidilir sorusuna verilebilecek çeşitli cevaplar vardır. Otobüs, metro ve minibüs ile ulaşım sağlanabilmektedir. Beşiktaş’ta yer alan Beşiktaş Kültür Merkezi’ne gitmek için öncelikle Beşiktaş’a gitmek gerekse de BKM yakınlarından geçen araçlar da vardır. Bunlar:

  • Otobüs: 129T, 29C, 29D, 30D, 40B, 41E, 55B
  • Metro: M2
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-14, MİNİBÜS: SRY-16

Beşiktaş Kültür Merkezi Otobüs Seferleri

62GEmniyettepe / Son Durak Yönü
U1Beşiktaş Peronlar
D2Köprübaşı Mahallesi
29AAta Caddesi
40BSarıyer
U2Beşiktaş Peronlar
22REFatih Sultan Mehmet
29EMaslak Gazeteciler Sitesi
28Topkapı / Son Durak(88-48a) Yönü
30ABeşiktaş Peronlar
55BGaziosmanpaşa Belediye
28TBeşiktaş Peronlar
57ULKuruçeşme Üstü / Merkez Yönü
30MBeşiktaş Peronlar
HVİST-15Beşiktaş Meydan / Kabataş Yönü
HVİST-16İstanbul Havalimanı / Son Durak Yönü
22Kabataş / Beşiktaş (103-28-28t-30d) Yönü
63Kağıthane
DT2Vadi
25ASarıyer

Beşiktaş Kültür Merkezi İletişim

Beşiktaş Kültür Merkezi iletişim adresleriyle BKM ile iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim adresleri şunlardır:

  • Tel: 0212 236 18 18
  • Faks: 0212 327 70 85
  • E-posta: bkm@bkmonline.net / info@bkmonline.net

Beşiktaş Kültür Merkezi Nerede Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın