Beykoz Çayırı Nerede Nasıl Gidilir

Beykoz çadırı nerede, Beykoz çadırı nasıl gidilir? Merak ediyorsanız bu yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Beykoz Belediyesi tarafından binlerce etkinliğin yapıldığı hatta mitinglerin yapıldığı Beykoz çayırı nerede, Beykoz çayırına nasıl gidilir? Bu başlıklar altında sizlere yol tariflerini paylaşmış olacağız.

İstanbul’un en güzel ilçelerinden bir tanesi olan Beykoz bugüne kadar yerli ve yabancı turisti ağırlamış olup binlerce etkinliğine ev sahipliği yapmıştır. İnsanlar tarafından çok fazla merak edilen ve İstanbul’a gelen her insan tarafından mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden bir tanesi olan Beykoz’un içerisinde çayır bulunmaktadır. Bu çayır sayesinde insanlar mitingler düzenlemekte, etkinlikler yapmakta ve daha bir çok konu da faaliyetlerini Beykoz’da yürütmekteler. Eğer sizlerde Beykoz çadırı nasıl gidilir? Merak ediyorsanız bu içeriğimize göz atmaya devam edebilirsiniz.

Beykoz Çayırı Nerede

Beykoz Çayırı, İstanbul / Beykoz’dadır. Ortaçeşme Merkez cami veya Bezmialem Vakıf Üniversitesi enstitüsünün yakın çevresinde bulunan alan oldukça geniş bir alana sahiptir. Beykoz’dan veya İstanbul’un farklı noktalarından Beykoz çayırına ulaşabilmek için kullanabileceğiniz birden fazla ulaşım aracı bulunmaktadır.

Beykoz Çayırı Nasıl Gidilir

Beykoz çayırına gidebilmek için kullanabileceğiniz ulaşım aracı ve ulaşım yolu çok fazladır. Özel aracınız haricinde buraya otobüs veya minibüs / dolmuşla da çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Nasıl gidileceğini merak ediyorsanız aşağıda sizlere Beykoz çayırı için ulaşım araçlarını paylaştık.

Beykoz Çayırı Otobüs Seferleri

Beykoz çayırına gidebilmek için otobüs kullanabilirsiniz. Bir çok farklı noktadan otobüs hatları ve otobüs seferleri bulunmaktadır. Bu otobüs seferlerinden sizlere en uygun olan durağı tercih edebilirsiniz.

15Üsküdar Camii Önü
15BKDereseki
15DAnadolu Feneri
15FKadıköy
15TÜsküdar Camii Önü
15TATürk Alman Üniversitesi
15TKTokatköy / Son Durak Yönü
15TYHekimbaşı
20Çifteçınarlar
121AÇifteçınarlar
135Poyrazköy / Son Durak 135 Yönü
135GTokatköy / Son Durak Yönü
135KKorubaşı Camii
135TTokatköy / Son Durak Yönü
136Kavacık Aktarma
136BHekimbaşı
136ZKavacık Aktarma
137Kavacık Aktarma
11HÇifteçınarlar / Peron Yönü
15SDBayraktar Bulvarı / Üsküdar Yönü

 

Beykoz durağına en yakın otobüs durağı Çayır caddesidir. Bu durakta indikten sonra 3 dakikalık yürüme sonrasında Beykoz Çayırına ulaşım sağlayabilirsiniz. Veya Kundura Fabrikası durağında da inebilirsiniz.

beykoz çadırı nasıl gidilir

 

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın