Bilecik

Bilecik Nerede, Nasıl Gidilir?- Bilecik, yaklaşık 220 bin nüfusu ile Marmara Bölgesinde bulunan bir tarihi kenttir. Bilecik, Marmara Bölgesi’nin güneydoğusunda bulunmaktadır. Burada gezilip görülecek çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik alanı bulunur. Bilecik denilince akla ilk olarak Söğüt ilçesi gelmektedir. Osmanlı Devleti’nin kurulduğu yerdir.

Bilecik Nasıl Gidilir?

Uçakla
 Bilecik kentimizde havaalanı bulunmamaktadır. Buraya en yakın Bursa Yenişehir Havaalanı bulunur. Burada aktarma yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
Otobüsle
Bilecik’e başta yakın ve büyük şehirler olmak üzere buraya çok sayıda otobüs firması çalışmaktadır. Bilecik otogarı şehir merkezine oldukça yakın bir yerde bulunur. Buraya gönül rahatlığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Trenle
Bilecik şehrinde hızlı tren istasyonu ve tren garı bulunmaktadır. Şehir merkezine yaklaşık 9 km uzaklıkta bulunan istasyona gün içerisinde çok sayıda tren seferi yapılmaktadır. Ankara-İzmir tren seferi her gün buradan geçmektedir. Bilecik tren istasyonundan H1 nolu dolmuş hattı ile kent merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.
Gemiyle
Bilecik, herhangi bir denizle bağlantısı olmadığı için burada deniz yolu ulaşımı yapılmamaktadır.
Özel aracınızla
Kendi özel aracınızla Türkiye’nin her noktasından Bilecik’e ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilecik ile bazı şehirler arası mesafe şöyledir;

Bilecik il merkezi;

  • Bursa iline 95 km
  • Eskişehir iline 80 km
  • Kütahya iline 110 km
  • İstanbul’a ise 250 km uzaklıkta bulunur.
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın