Bim Ketçap Fiyatı Mart 2024(Bol Bol)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Bim Ketçap Fiyatı konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli Bim Ketçap Fiyatı konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda bim ketçap kaç gram, bim ketçap fiyatları acılı acısız başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Ketçap Birçok Yiyeceğin vazgeçilmezi olarak bilinmektedir isterseniz patates kızartması ile tüketebilirsiniz veya pilav üstün döner ile birlikte çoğunluğun tükettiği bilinmektedir Black Ram Viski Fiyatı Makalemizi Buradan Ziyaret Edebilirsin. birçok ürünün fiyatı zamlandığı için malesef ketçap da zamlanmıstır. bim un fiyatlarını merak ediyorsanız buraya tıklayın.

Bim Ketçap Fiyatı
Bim Ketçap Fiyatı

Bim Ketçap Fiyatı 2024

Bim Mağazalarına gelen ocak ayı sonrası 100 ürün fiyat sabitleme sonrası birçok üründe zam olmuştur sizler için yeni ketçap fiyatlarını araştırdık. bim ketçap fiyatları aşağıdaki listemizdeki gibidir. En güncel fiyatları sizler için sürekli güncelliyoruz yorum ve beğenilerinizi eksik etmeyin ayrıca bim mağazalarında meşhur olan bim ketçaplı cipsleri de sizler için tavsiye ederiz. Birçok ürünün fiyatı da yakında zamlanacağı hakkında konusulmaktadır.

  • Bol Bol Marka 1 KG Ketçap Sade Fiyatı -> 20,90
  • Bol Bol Marka 1 KG Ketçap Acılı Fiyatı -> 20,90

Bim Ketçap Fiyatı 2024 Mart Zammı Sonrası

Bim Ketçap sade ve Acılı olarak iki çeşidi bulunmaktadır.
Fiyatlarında bir fark bulunmamaktadır. 1 Kg bim ketçap fiyatı 15.90 TL dir.

Bim Ketçap Mayonez Set Fiyatı 2024

Bim Ketçap ve Mayonez ikili Olarak Tek Paket Halinda Alabilmeniz Mümkün İşte Bunların Fiyatı Şubat 2024 Ayında Şu Şekildedir. Bu Setler Tüm BİM Mağazalarında Bulunamayabiliyor.

  • Tat Marka Ketçap + Mayonez -> 39,99
  • Bol Bol Marka Ketçap + Mayonez -> 39,99

Bim Ketçap Nelerle iyi Gider?

Bim Ketçap Bol bol marka en iyi patates kızartması , hamburger , pilav üstü veya sandviç içinde tüketilebilir.

Bim Ketçap Kaç Gram (BOL BOL)

Bimde satılan bol bol marka ketçaplar 1000Gr Yani 1 KG Olarak Bilinmektedir.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın