Bim Pirinç Fiyatı 2022 (Güncel)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde Bim pirinç fiyatı konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte ziyaretçilerimize Bim pirinç fiyatı konusunda geniş çaplı bilgi paylaşmış olacağız. Bununla birlikte Bim efsane baldo pirinç fiyatı,  bim baldo pirinç fiyatı, bim efsane pirinç, bim baldo pirinç 5 kg fiyatı, bim pirinç çeşitleri efsane pirinç fiyatı konularında da farklı bilgileri sizlere aktarmış olacağız.

Sofralarımızın eksik olmayan gıdası pirinç her geçen gün zamlanıyor. Bim marketler zinciri ve benzeri olan marketlerde bazen indirime giriyor ve inanamayacağımız fiyatlara satılıyor. Vücudumuzun en önemli besin kaynaklarından bir tanesi olan pirinç fiyatı konusunda sizlere bilgi aktaracağız. İçeriğimizin genel çapı Bim pirinç fiyatı üzerine olacaktır. Kalitesiyle, uygun fiyatıyla ön plana çıkan Bim’de satılan baldo pirinç ne kadarmış? Gelin hep birlikte öğrenelim.

Bim Efsane Pirinç Hakkında Kısa Bilgi

Türkiye’de hizmet sunan ve Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden bir tanesi olan Bim bir çok pirinç çeşidini müşterisine sunmaktadır. Farklı seçenek ve markalarla karşımıza çıkan Bim direkt olarak kullanıcıya bu pirinç ürünlerini servis ediyor, uygun fiyatlara satın alınabilmesini sağlıyor. Bim’de pirinç fiyatlarının çok uygun olması dolayısıyla insanlar genellikle pirinç alacağı zaman Bim tercih sebebi oluyor.

Diğer markalara göre Bim’in efsane pirinci %20 daha uygun fiyata satılmaktadır. Bim’in reyonlarında hem efsane baldo pirinç hem de efsane pilavlık pirinç bulunmaktadır. Türüne göre ikisinin arasında fiyat farkı vardır. Alacağınız pirinç türüne göre farklı fiyat politikası uygulanacaktır.

Bim Pirinç Faydaları Nelerdir?

Pirinç satın almadan önce vücudumuzun en çok ihtiyaç duyduğu pirincin ne özelliğe sahip olduğunu iyi bilmemiz gerekiyor. Pilavlarda çok sık bir şekilde kullanılan pirincin insan sağlığına büyük ölçüde yararı olduğu bilinmektedir. Kolesterole etki etmemesi nedeniyle her yaştan insan bu muhteşem gıdayı tüketebilir.

Bim baldo pirinç ile yapacağınız tüm pilav yemekleri hafif olacaktır. İnsan sağlığı açısından içerisinde hiçbir zararlı madde bulunmayan pirincin besleyeceği özelliği yüksektir. Bim efsane baldo pirinç satın alarak yemeklerinizi çok daha lezzetli hale getirebilirsiniz.

  • Kan basıncını düzenler.
  • İçerisinde çok az sodyum bulunur.
  • Kansere karşı sizi korur.
  • Bol miktarda lif barındırır.
Bim Efsane Pirinç fiyatı

Bim Pirinç Fiyatları 2022

İnsanlar tarafından çok sık bir şekilde merak edilen Bim pirinç fiyatları internette fazlasıyla araştırılıyor. Güncel fiyatı takip edebilmeniz adına sizlere aşağıda Bim pirinç fiyatı konusunda fiyat tablosu paylaştık.

Aşağıda yer alan tablodaki fiyatlar Bim’de satılan pirinçlerin güncel fiyatlarıdır. Fiyatlarda yaşanan dalgalanmalar neticesinde hızlı bir şekilde tabloyu düzenleyemiyor olsak bile güncel bir şekilde sizlere burada bilgi paylaşmaya devam edeceğiz.

Ürün AdıFiyatı
Efsane Baldo pirinç 1 Kg fiyatı₺15,90
Efsane Osmancık pirinç 1 Kg fiyatı₺14,90
Efsane pilavlık pirinç 1 Kg fiyatı₺13,00
Efsane Yasemin pirinç 1 Kg fiyatı₺15,50
Efsane baldo pirinç 2.5 Kg fiyatı₺31,90

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın