Bimcell Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)

Bimcell Yeni Hat Fiyatları ne kadar? Kullanışlı paketleri uygun fiyatlarla sunan BİMCell her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Bu nedenle birçok abone buraya geçmeyi düşünür. Böylece akıllara yeni bir hat almanın ne kadara mal olacağı sorusu gelir.

Güncel olarak faturasız bir hat 85 Türk lirasıdır. Ancak bu ilerleyen yıllarda değişebilir. Dolayısıyla devamlı takipte kalınması, araştırma gerçekleştirilmesi önerilir. Yeni bir hat açıldıktan sonra 48 saat gibi kısa bir sürede aktif olmaktadır.

Böylece BİM hat fiyatları ne kadar? Sorusuna da bir yanıt verilebilir. Ancak paket kullanmamak internete girdiğinizde, konuşma yaptığınızda ve SMS attığınızda daha fazla ödemenize neden olur. Dolayısıyla kampanyalardan faydalanmak da tavsiye edilir. Peki, Bimcell Yeni Hat Fiyatları (Faturasız) ne kadar?

BİMcell Numara Alma Ne Kadar?

Bimcell yeni faturasız hat ücreti güncel olarak 370 TL‘dir. Bimcell yeni faturalı hat ücreti ise güncel şekilde 165 TL olarak belirlenmiştir.

BİMCell Dost Paketler

BİMCell tarafından sunulan tarifeler oldukça kullanışlıdır. Bunları incelerseniz hem uygun fiyatlı olanları görebilir hem de avantajlı özelliklere sahip olanları tercih edebilirsiniz. Bimcell Yeni Hat Fiyatları (Faturasız) ardından bunlara bakarsanız başvuru yaparken buna göre bir bütçe ayırabilirsiniz.

Paket AdıİnternetSMSDakikaFiyat
Küçük Dost3 GB25075045 Türk lirası
Orta Dost6 GB25075052 Türk lirası
Büyük Dost9 GB25075059 Türk lirası
Mega Dost15 GB25075071 Türk lirası
Bimcell Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)

Bunları ayrıntılı olarak inceledikten sonra BİMCell paketleri arasında size en uygun olanlara karar verebilirsiniz.

BİMCell Paketleri Nasıl Yapılır?

BİMCell’e geçmek istiyorsanız herhangi bir BİM şubesine geçmeniz yeterlidir. Ardından hem Bimcell Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)hakkında bilgi alabilir hem de paketleri sorabilirsiniz. Gerekli bilgileri aldıktan sonra isterseniz buradan hemen paketi yaptırabilirsiniz.

Bunun dışında isterseniz SMS ile de gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki maddelere bakarsanız farklı paketlerin nasıl yapıldığını görebilirsiniz;

  1. Küçük Dost: DOST KUCUK yazarak 4551’e kısa mesaj atılması yeterlidir.
  2. Orta Dost: DOST ORTA yazarak 4551’e kısa mesaj atılması yeterlidir.
  3. Büyük Dost: DOST BUYUK yazarak 4551’e kısa mesaj atılması yeterlidir.
  4. Küçük Dost: Dost Mega yazarak 4551’e kısa mesaj atılması yeterlidir.

Bunlara ek olarak resmi sitesi girerseniz BİMCell paketleri görebilirsiniz. Ardından paket yükle üzerine tıklarsanız numaranızı girebilir, kodu yazdıktan sonra gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Seçimi tamamladıktan sonra ödeme sağlayabilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)
Bimcell Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)

BİMCell Paketleri Neler?

Bimcell Yeni Hat Fiyatları (Faturasız) – BİMCell paketlerin yanı sıra avantajlı kampanyalar da sunmaktadır. Bunların bir tanesi özel 9 GB, 300 dakika ve 300 SMS sunmaktadır. Paket süresi aylık olup paket fiyatı yoktur. Avantaj, hattınız aktif olduktan sonra 30 gün içinde kullanılabilir.

Bunun için sadece söz konusu zaman zarfında BIMCell BONUS yazmanız ardından da 4551’e SMS yollamanız gerekir. Böylece kısa sürede aktif hale gelecektir. Buna ek olarak ek internet paketleri de vardır.

Bimcel yeni hat fiyatları konusuna ek olarak bunu da bilmek önerilir. Böylece gerektiğinde bunları ne kadar ödeyerek kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz;

  1. Günlük 2 GB: 10 Türk lirası
  2. Günlük 5 GB: 14 Türk lirası
  3. Günlük 10 GB: 22 Türk lirası
  4. Günlük 20 GB: 37 Türk lirası

BİMCell resmi sayfasına girerseniz ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

SSS

Bu başlık altından BİMCell paketleri hakkında en çok sorulan sorulara ulaşabilirsiniz.

BİMCell Yeni Hat Nasıl Alınır?

BİMCell’e geçmek istiyorsanız herhangi bir BİM şubesine gitmeniz yeterlidir. Görevliye BİMCell’e geçmek istediğinizi söylerseniz gerekli işlemleri kısa sürede yapabilirsiniz.

BİMCell Hat Başvurusu Nasıl Yapılır?

BİMCell hat başvurusu BİM şubesinden yapılabilir. Yeni hatların fiyatı 85 Türk lirasıdır. Ayrıca tercih edebileceğiniz paketleri ücretleriyle birlikte şubeden görebilirsiniz.

4/5 - 2 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın