Binance Referans Kodu: UL2M4EB8 | En Yüksek Komisyon İndirimi

Binance referans kodu UL2M4EB8 ile kayıt olarak ömür boyu kullanabileceğiniz 20% komisyon indirimiyle birlikte 100$’a kadar kayıt bonusu alabilirsiniz. Binance Referans Kodu ile üye olmak için buraya tıklayın! Binance, kullanıcı oylamalarıyla dünyanın en güvenilir kripto para borsası seçilmiştir. Günlük 2 Milyar Dolar’ı aşan işlem hacmi ve kripto para çeşitliliğiyle sektörde lider konumda yer almaktadır. Bu içerikte Binance borsasına referans kodu ile kayıt olduğunuzda, en düşük komisyonla nasıl kripto para alıp satabileceğinizi, kayıt bonuslarını nasıl elde edebileceğinizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Binance Referans Kodu
Binance Referans Kodu

Binance Referans Kodu İle Üyelikte Kazancım Ne Olacak?

Binance borsasına kayıt olmak isteyen üyeler, UL2M4EB8 referans kodu ile kayıt olduklarında yaptıkları her alım ve satımda %20 komisyon iadesi almaktadır. Örneğin Binance’de aylık 100.000 Dolar değerinde alım-satım yaptıysanız sizden otomatik olarak %0.1 değerinde komisyon kesilir. Yani aylık yaptığınız işlemlerde 100 Dolar işlem ücreti ödersiniz. %20 referans kodu ile üye olmanız durumunda ise ödemeniz gereken miktar 80 Dolar’a düşer. Ayrıca kayıt sonrasında en az 10 Dolar değerinde BNB Coin alırsanız Binance size %20 komisyon indirimine ek %25 indirim hakkı tanır. Böylece yaptığınız işlemlerden toplamda %45 daha az komisyon ödemiş olursunuz. Yukarıdaki örneğe dönecek olursak;

 • Referans kodu ile üye olmazsanız 100 Dolar komisyon ödersiniz.
 • %20 referans kodu ile kayıt olursanız 80 Dolar komisyon ödersiniz.
 • Spot veya vadeli işlemler hesabınızda BNB Coin bulundurursanız 60 Dolar komisyon ödersiniz.

Kripto para borsalarının en yüksek gelir kalemlerinden biri komisyon kazançlarıdır. Binance yeni kullanıcılarına en düşük komisyon ücreti sunmaktadır.

Binance Güncel Komisyon Oranları Nedir?

2023 yılı Binance borsası komisyon oranlarını sabit tutmuştur. Buna göre Binance’e yeni kayıt olan kullanıcılar alım ve satım işlemlerinden %0.1 (binde 1) komisyon ödemektedir. Binance’in komisyon oranları VIP sistemine göre değişiklik göstermektedir. İşlem hacminiz yükseldikçe ödeyeceğiniz komisyon oranı da otomatik olarak düşmektedir.

Binance Referans Kodu Nasıl Uygulanır?

 1. Binance.com’a giriş yapın veya App Store/Google Play üzerinden Binance uygulamasını indirin.
 2. Telefon veya e-postayla kaydolun butonuna tıklayın.
 3. Binance’e e-posta ile kayıt olmanızı önermekteyiz. E-posta adresinizle birlikte benzersiz bir şifre oluşturun.
 4. Binance referans kimliği girin: UL2M4EB8
 5. Profilinize tıklayarak kimlik doğrulama işlemini yaparak kayıt işlemini sona erdirin.
 6. Ek bonusları alabilmek için görevleri tamamlayın.

Not: Kimlik doğrulama işlemi yapmadan Binance’e kripto para yatırabilirsiniz ancak çekim işlemi yapamazsınız.

Binance Kimlik Doğrulama İşlemi Nasıl Yapılır?

 1. Binance’e üye olduktan sonra [profil] > [kimlik] açılır menüsüne tıklayın.
 2. İkamet ettiğiniz ülkeyi seçin ve [devam] butonuna dokunun.
 3. Kimlik doğrulama işlemini kimlik kartı, ehliyet veya pasaport ile yapabilirsiniz.
 4. Kimlik kartınızın ön ve arka yüzünü karşınıza çıkan ekrana yükleyin. Kimliğinizin fotoğrafını çekerken bilgilerin okunaklı olmasına özen gösterin.
 5. Fotoğraf yükleme işleminden sonra [devam] butonuna dokunarak bir sonraki adıma geçin. Bu adımda sistem sizden cihazınızın ön kamerası ile selfie çekmenizi isteyecektir. Selfie aşamasında şapka takmayın, gözlüğünüz varsa da çıkartın.
 6. Binance bu adımdan sonra sizden ek doğrulama işlemi yapmanızı isteyebilir. Genellikle karşınıza çıkan ekranda doğrulamayı tamamlamanız için sizden başını sağa-sola döndür, ağzını açıp kapat gibi komutlar isteyebilir. Bu adımı da geçtikten sonra kimlik doğrulama işlemini tamamlamış olacaksınız.

Binance Kimlik Doğrulama Ne Zaman Onaylanır?

Binance kimlik doğrulama adımlarını tamamladıktan sonra e-posta adresinize onay veya red mesajının gelmesini bekleyin. Adımları doğru uyguladıysanız hesabınız genellikle 30 dakika içinde onaylanmaktadır.

Binance Referans Kodu İle Para Kazanma

Binance borsasına kayıt olduktan sonra siz de referans kodu oluşturup referans geliri elde edebilirsiniz. Referans kodunuzla üye olan arkadaşlarınızın yapacağı her işlemde anlık olarak komisyon kazancı alabilirsiniz. Peki Nasıl?

 1. Binance mobil uygulamanızı açın ve sol üstte bulunan [profil] simgesine dokunun.
 2. Referans sekmesine tıklayın ve “Referans kodu oluştur” butonuna tıklayın.
 3. Bu alanda karşınıza arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz üç farklı komisyon oranı çıkmaktadır. %0, %5 ve %10 şeklinde komisyon oranı seçin.
 4. Karışıklığı önlemek adına burada bir açıklama yapalım. Binance normal üyelere toplamda %20 komisyon indirimi sağlamaktadır. Siz dilerseniz bunun %0, %5 veya %10’unu arkadaşlarınızla paylaşacak şekilde bir kod oluşturabilirsiniz.
 5. Toplamda 20 adet referans kodu oluşturma hakkınız bulunmaktadır. Oluşturduğunuz referans kodları silinmez.

Not: Binance affiliate programı kapsamına dahilseniz daha yüksek komisyon kazancı ile daha yüksek referans kodu paylaşımı yapabilirsiniz. Satış ortaklığı programına dahil olabilmeniz için Twitter, Facebook veya Telegram’da belli sayıda abone/takipçi olması gerekmektedir. Binance’in satış ortaklığı başvuru şartlarını taşıyorsanız Binance web sitesi üzerinden satış ortaklığı başvurusu yapabilirsiniz. Affiliate programına dahil olduğunuzda size %41 referans kodu tanımlanır ve siz bu kodun %0, %5, %10, %15 ve %20’sini arkadaşlarınızla paylaşabilecek şekilde referans kodu oluşturabilirsiniz. https://www.unibilgi.net/binance-referans-kodu bağlantısından borsa hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Binance Referans Kodu İle İlgili Gerekli Bilgiler

 • Referans kodu ile kayıt olduğunuzda yapacağınız her işlemde ömür boyu komisyon indirimi kazanırsınız.
 • Binance tarafından paylaşıma izin verilen en yüksek referans kodu oranı %20’dir. Kayıt esnasında referans kodunu girdikten sonra otomatik olarak referans kodunu görebilirsiniz. Referans kodu oranında yüzde 20 yerine başka bir oran yazıyorsa lütfen o kod ile kayıt olmayın. UL2M4EB8 referans kodu %20 ile en yüksek komisyon indirimi sağlamaktadır.
 • Binance’e kayıt olduktan sonra referans kodu giremezsiniz. Bu yüzden referans kodunu mutlaka kayıt esnasında “İsteğe bağlı referans kimliği” alanına girmeniz gerekmektedir.
 • Alım-satım yaptığınızda otomatik olarak komisyon iadesi yapılır. Komisyon iadelerini [profil]>[referans]>[komisyon]>[paylaşılan komisyonlar] sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Anlık olarak yansıma olmaktadır.

Binance Yeni Üyelik Bonusu Nasıl Kazanılır? Binance, yeni kullanıcılar için 100 Dolar’a kadar hoş geldin bonusu vermektedir. Ödülleri alabilmek için kayıttan sonraki 7 gün içinde görevleri tamamlamanız gerekmektedir.

 • 50 Dolar Spot Geri Ödeme Kuponu kazanmak için kayıttan sonraki 7 gün içinde 50 Dolar veya daha fazla para yatırmanız gerekmektedir. İşlemi tamamladığınızda otomatik olarak kupon hesabınıza tanımlanacaktır.
 • 45 Dolar Spot Geri Ödeme Kuponu kazanmak için para yatırma işleminden sonra en az 50 Dolarlık kripto para alım-satım işlemi yapmanız gerekmektedir.
 • 5 Dolar Nakit Kupon kazanabilmeniz içinse P2P satın alma işlemini veya fiat ödeme yöntemlerinden birini kullanarak 50 Dolar veya daha fazla ilk para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir.
 • Kuponları alabilmeniz için ana menüdeki “ödül merkezi” sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

Binance Ödül Kuponu

Binance tarafından çıkarılan ödül kuponlarının devredilmez olduğunu unutmayın.
Başka kullanıcılar yada aynı kullanıcının farklı hesapları arasında devredilemez.

Binance Hakkında Sık Sorulan Sorular

Binance borsasında Türk kullanıcıların en fazla sorduğu soruları derleyerek cevaplayalım.

1.Binance üyeliği ücretli mi?

Binance’in her aşamasında üyelik ücretsizdir. Kayıt olurken herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.

2. Binance para yatırma komisyonu var mı?

Binance borsasına kripto para yatırma esnasında Binance tarafından herhangi bir komisyon alınmamaktadır. Yalnızca kredi kartı ile para yatırma işlemlerinden komisyon alınmaktadır.

3. Binance yasal mı?

Binance’in Türkiye’de yetkili temsilcileri bulunmaktadır. Şirket statüsünde olduğu için ülkemizde yasaldır.

4. Binance güvenli mi?

Kripto para borsaları her site gibi çeşitli risklerle karşı karşıyadır. Binance 2018 yılında kurmuş olduğu SAFU güvenlik fonu ile yatırımcıların Binance kaynaklı kayıplarını karşılamaktadır. Kripto paralarınızı Binance’te güvende tutmak için birtakım önlemler almanız gerekmekte. Yatırımlarınızı güvende tutmak için Google 2FA, e-posta olta engelleyici işlemlerini yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Bunun yanında kamuya açık internet ile Binance hesabınıza giriş yapmamanızı ve size ait olmayan cihazlardan hesabınıza giriş yapmamanız önerilir.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın