Bingöl

Bingöl Nerede, Nasıl Gidilir?– Bingöl, yaklaşık 270 bin nüfusu ile Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan bir şehirdir. Bingöl ismi,  Erzurum – Muş sınırındaki Varto sınırında yer alan Bingöl Dağından almaktadır. Burada gezilip görülecek çok sayıda yer almaktadır.

Bingöl Nasıl Gidilir?

Uçakla
Bingöl ilimizde havaalanı bulunmamaktadır. Buraya en yakın havalanı 118 km uzaklıktaki Muş Havaalanıdır. Buraya aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.
Otobüsle
Bingöl Otogarı kent merkezinde bulunur. Buraya birçok şehirden direk diğer şehirlerden ise aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Burada çok sayıda otobüs firması çalışmaktadır.
Trenle
Bingöl’un Genç ilçesinde tren istasyonu bulunur. Burada doğuda Tatvan`a, batıda ise Elazığ bağlantılı olarak İstanbul`a kadar ulaşım imkanı bulunur. Oldukça aktif çalışan bir istasyondur.
Gemiyle
Bingöl ilimiz deniz ile bağlantısı bulunmadığı için burada deniz yolu ulaşımı yoktur.
Özel Aracınızla
Kendi özel aracınızla Türkiye’nin her noktasından Bingöl’e ulaşım sağlayabilirsiniz. Bingöl ile bazı şehirler arası mesafe şöyledir;
  • Bingöl ile Ağrı arası 385 km
  • Bingöl-Ankara arası 895 km
  • Bingöl-Artvin arası 406 km
  • Bingöl-Diyarbakır arası 144 km
  • Bingöl-Elazığ 142 km
  • Bingöl-Kars arası 383 km
  • Bingöl-Muş arası 113 km
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın