Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test?

 Bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın test yapmak için pek çok erkeğin tavırlarını incelemek yeterli olacaktır. Bir erkek sevdiğine nasıl davranır ya da âşık olan erkek nasıl anlaşılır? Erkeklerin bazıları sevdiği kıza onu sevdiğini direkt olarak söylemekte zorluk çekebilir. Bu durum tamamen kişinin yapısıyla alakalı bir durumdur.

YouTube video
Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test?

Sevdiğini belli edemeyen veya belli etmeyen erkek her ne kadar belli etmemek için uğraşsa da bir şekilde bunu yapmayı beceremez. Çünkü insan psikolojisi çok farklı bir şeydir ve kendini en ufak bir hareketle bile kendini ele verecektir. Bunu test etmek için de aşağıdaki durumları tahlil etmek gerekir.

  • Sizinle en ufak bir sebepten bile iletişime geçmeye çalışıyor mu?
  • Konuşurken lafı uzatıyor mu?
  • Sürekli gözlerini üzerinizde hissediyor musunuz?
  • Sizinle görüşmeyi yapacağı başka şeylere tercih ediyor mu?
  • Sizin için zorlukları göze alıyor mu?
  • Sevdiğiniz ya da hoşlanmadığınız şeyler hakkında bir fikri var mı?
  • Yanınızda size karşı kibar davranıyor mu?

Bu sorulardan en az 4 tanesi evetse sizi sevdiğine emin olabilirsiniz.

Seven Erkek Nasıl Olur?

Seven erkek nasıl olur sorusuna direkt olarak ruh halindeki değişimlerle cevap verebiliriz. Seven erkek ne yapar derseniz bunu iki türlü açıklamak mümkün olacaktır. Çünkü ya aşırı derecede enerjik ya da melankolik olacaktır.

Bir Erkeğin Sevdiği Nereden Anlaşılır?

Bir erkeğin sevdiği nereden anlaşılır? Direkt olarak bir erkeğin size nasıl baktığından sizi sevdiği belli olacaktır. Erkekler bu noktada her ne kadar anlaşılmasın diye uğraşsa da bir bakış bile aslında o kadar çok şey anlatır ki…

Sevdigin Erkeğin Seni Düşündüğünü Nasıl Anlarsın

Bir erkek seni sevdiğini söyleyebilir. Bunun gerçek olup olmadığını nasıl anlayabilirsin. Sana nasıl davrandığını gözlemleyebilir, seninle ne kadar zaman geçirdiğini kontrol edebilir, sorumluluk almak isteyip istemediğine bak, senden ve senin davranışlarından utanıp utanmadığına bak, İnsanların içerisinde sana yakın olmayı sevip sevmediğine bak. Bunlardan en az 5 tanesine senin istediğin gibi yapıyorsa seni seviyor demektir.

Seven Erkek Nasıl Davranır?

Seven erkek nasıl davranır konusunu da açıklayacak olursak seven bir erkekte psikolojik olarak bir sahiplenme içgüdüsü olacağını söylemek mümkündür.

Bir erkek sevince nasıl davranır konusunda ayrıca nasıl bir insan olduğuna da bağlı olarak son derece kibar ve ince diye cevap verebiliriz. Üstelik normalde çevresindeki insanlara o kadar da çok kibar davranmıyorsa ve bütün kibarlığı sizeyse buradan da sevdiğini anlamak mümkün olacaktır.

Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test
Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test

Seven erkek davranışlarını biraz daha inceleyecek olursak bu noktada bir de sizinle ne kadar çok ilgilendiğinden söz etmek gerekir. Fakat bu ilgi sadece sizi arayıp sorması ya da her dakika mesaj atması kadar yüzeysel değildir. Mesela bir erkek ilgisini aramaktan ziyade daha çok sizin ilgi alanlarınıza önem vererek gösterir.

Seven Erkek Vücut Dili

Seven erkek vücut dili son derece kolay bir şekilde anlaşılır. Mesela bazı erkekler sevdiği kadının yanında çok heyecanlanıp saçlarıyla ya da sakalıyla oynar. Ya da kollarını sıvar. Genel olarak mimikleriyle kendini ele verir ve kaşlarını kaldırır. Gülümsemesi bile bir sinyal olabilir.

Vücut dilinin yanı sıra bir erkek, beğendiği bir kadın varsa giyim kuşamına da çok fazla önem verecektir. Dış görünüşü çok daha bakımlı ve iyi olacaktır

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın