Bitay Hesap Silme Güncel

Türk kripto para borsasında işlem gören ve yüzbinlerce lira hacme sahip olan Bitay’da Bitay hesap silme işlemleri nasıl oluyor? Bitay hesap silme işlemleri için yapmanız gereken adımları sizler için araştırdık ve bu içeriğimizde paylaştık. Bitay hesap silme nasıl oluyor? Merak ediyorsanız bu içeriğimiz sizlere yardımcı olabilir.

Bitay hesabınızı silmek istiyorsanız sizler için aşağıda paylaştığımız adımları takip etmelisiniz. Eğer hesap silerken hata alıyorsanız Bitay ile iletişim numaraları, mail adresi üzerinden iletişime geçerek kendilerinin hesabınızı tamamen silmesini söyleyebilirsiniz.

Bitay Hesap Silme Adımları

Bitay’ın kullanıcı hesap yönetimi sayfasında herhangi bir seçenek bulamazsınız. Çünkü Bitay hesap silme işlemleri destek sayfasındadır. Destek sayfası üzerinden hesabınızı anında silebilirsiniz.

Bitay Hesap Silme İşlemleri

Bitay hesabınızı silmek için aşağıda yazılı olan adımları takip ederek hesabınızı sonlandırabilirsiniz.

  • https://www.bitay.com/submit-request adresine giriş yapınız.
  • Açılan sayfada ‘’Kullanıcı hesabı yardımı’’ başlığına tıklayınız.
  • Yeniden açılan sayfada ‘’Hesabımı kapatmak istiyorum’’ seçeneğini işaretleyiniz.
  • Son açılan sayfada ise sizden istenilen TC kimlik bilgilerini, cep telefon numaranızı ve e posta adresinizi yazmalısınız.

Tüm bu adımları doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlarsanız ortalama olarak 24 saat içerisinde hesabınızın kapanması için sizlere Bitay’dan bilgi maili gelecektir.

İçeriği Değerlendirin!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın