Bitay Hesap Silme Güncel

Türk kripto para borsasında işlem gören ve yüzbinlerce lira hacme sahip olan Bitay’da Bitay hesap silme işlemleri nasıl oluyor? Bitay hesap silme işlemleri için yapmanız gereken adımları sizler için araştırdık ve bu içeriğimizde paylaştık. Bitay hesap silme nasıl oluyor? Merak ediyorsanız bu içeriğimiz sizlere yardımcı olabilir.

Bitay hesabınızı silmek istiyorsanız sizler için aşağıda paylaştığımız adımları takip etmelisiniz. Eğer hesap silerken hata alıyorsanız Bitay ile iletişim numaraları, mail adresi üzerinden iletişime geçerek kendilerinin hesabınızı tamamen silmesini söyleyebilirsiniz.

Bitay Hesap Silme Adımları

Bitay’ın kullanıcı hesap yönetimi sayfasında herhangi bir seçenek bulamazsınız. Çünkü Bitay hesap silme işlemleri destek sayfasındadır. Destek sayfası üzerinden hesabınızı anında silebilirsiniz.

Bitay Hesap Silme İşlemleri

Bitay hesabınızı silmek için aşağıda yazılı olan adımları takip ederek hesabınızı sonlandırabilirsiniz.

  • https://www.bitay.com/submit-request adresine giriş yapınız.
  • Açılan sayfada ‘’Kullanıcı hesabı yardımı’’ başlığına tıklayınız.
  • Yeniden açılan sayfada ‘’Hesabımı kapatmak istiyorum’’ seçeneğini işaretleyiniz.
  • Son açılan sayfada ise sizden istenilen TC kimlik bilgilerini, cep telefon numaranızı ve e posta adresinizi yazmalısınız.

Tüm bu adımları doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlarsanız ortalama olarak 24 saat içerisinde hesabınızın kapanması için sizlere Bitay’dan bilgi maili gelecektir.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın