Blackpink Üyelerinin Burçları (Doğru Cevap)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde Blackpink üyelerinin burçları konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Blackpink üyelerinin burçları nelerdir? Sorusunun cevabını vermiş olacağız. Bununla birlikte Blackpink burçları, Black pink üyeleri isimleri, Black pink grup üyeleri, Blackpink gerçek isimleri, blackpink üyeleri adları konularında da farklı bilgileri vereceğiz.

Güney Kore’nin Seul bölgesinde ilk olarak çıkış yapan Blackpink grubu 4 kişilik bir ekipten oluşmaktadır. Tarzı daha çok K – pop, EDM, hip hop ve trap olan BlackPink grubunun müzik şirketi YG entertainment olarak bilinmektedir. Güney koreli kız grubunun burçları konusunda çok merak edilen soru bulunmaktadır. Bu içeriğimizle birlikte Blackpink üyelerinin burçları neler? Detaylı bir şekilde cevaplandırmış olacağız.

Black Pink Üyeleri İsimleri Nedir?

Blackpink grubu 4 kişilik kız grubundan oluşmaktadır. Güney koreli kız grubu kendi ülkesi dahil Dünya’nın 4 bir yanından büyük bir hayran kitlesine sahip olmakla beraber ilk olarak 2016 yılında Güney Kore’de çıkmıştır. Hayranlarına BLINK ismini vermekteler.

Blackpink üyelerinin adları sırasıyla aşağıdaki gibidir;

  • Jisoo
  • Jennie
  • Rosé
  • Lisa

Blak Pink Üyelerinin Burçları Nelerdir?

4 kişilik Güney Koreli kız grubu Dünya çapında ses getiren şarkılar ve müzikler oluşturunca haliyle bu grubun yaşı, kilosu hatta burcu dahi epey bir merak edilmektedir. Aşağıda sizlere Blackpink üyelerinin burçları konusunda detaylı bir şekilde bilgilendirme sunduk.

Jisoo Hangi Burç?

Blackpink grubunun üyelerinden olan Jisoo, oğlak burcudur. Çin burcunda köpek burcudur.

Jennie Hangi Burç?

Jennie, 16 Ocak 1996 doğum tarihli olduğundan dolayı oğlak burcudur.

Rosé Hangi Burç?

Rose adlı Blackpink üyesinin burcu kovadır. Çin burcundaysa öküz olarak geçmektedir.

Lisa Hangi Burç?

Blackpink’in son üyesi Lisa ise koç burcudur. Doğum tarihiyse 27.03.1997’dir.

Blackpink Kaç Kişi?

Blackpink grubu 4 kişiden oluşmaktadır.

Blackpink Üyeleri Yaşları Nelerdir?

4 kişilik Güney Koreli kız grubunun yaş ortalaması 25’dir.

  • 3 Ocak 1995 doğumlu olan Jisoo 27 yaşındadır.
  • 16 Ocak 1996 doğumlu olan Jennie 26 yaşındadır.
  • 27 Mart 1997 doğumlu olan Lisa 25 yaşındadır.
  • 11 Şubat 1997 doğumlu olan Rosé 25 yaşındadır.

Blackpink En Büyük Üyesi Kimdir?

4 kişilik Blackpink grubunun en büyük üyesi Jisoo’dur.

Blackpink En Çok Sevilen Üyesi Kim?

Grup içerisinde ayrım yoktur. Tüm grup üyeleri Dünya’ca ünlü oldukları için her bir üye aynı orantıda sevilmektedir. Fakat her bir grup üyesinin kendine göre bir fan grubu bulunmaktadır. Grup üyelerinin her birisi ayrı bir enerji, ayrı bir sevinç ve muhteşem bir görünüşe sahip olduklarından hangi üyenin daha çok sevildiğini maalesef anlayamazsınız.

Blackpink Fotoğrafları

Blackpink grubu hakkında daha fazla detaya ulaşabilmeniz adına sizlere aşağıda birkaç fotoğraf paylaşımı yaptık.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

3.4/5 - 68 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın