Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede, Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede

Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Aktaş, Şöforler odası, Şht. Güven Keskin Cd. no : 8/A, 14100 Merkez/Bolu olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bolu Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir?

Bolu Milli Eğitim Müdürlüğüne nasıl gidilir, Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

2Yukarisoku
4Dominos
7Abant İzzet Baysal Üniversitesi
14Highway
22Abant
5B14 Burda
8Sağlik Mahallesi – Bahçelievler – Merkez – Şehir İçi Ring Hatti
20Merkez
3Dağkent TOKİ – Merkez
5Memur-Sen TOKİ – Aşağısoku – Sanayi
6Alpağut Mah. – Çakmaklar – Karacaağaç
10İ. B. Ruh ve Sinir Hastanesi – Çıkınlar – Köroğlu – 500 Evler
11İ. B. Ruh ve Sinir Hastanesi – İzzet Baysal Mah. – Sanayi
12500 Evler Mah. – Hattat Emin Barın – Kampüs
13İzzet Baysal Devlet Hast. – 4. Cadde – 80. Yıl Alt Geçidi – Merkez
18Çivril – Kasaplar – Sandallar – Sanayi
21Hamzabey – Yeniköy – Merkez
6BALPAGUT MAHALLESİ – ÇAKMAKLAR – KARACAAĞAÇ
7BSümer Mahallesi – Sanayi
10Bİ. B. Ruh ve Sinir Hastanesi – Köroğlu Hast. – Çağsu Hastanesi

Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü İletişim

Telefon: (0374) 280 14 00

Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir
İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın