Bolu

Bolu Nerede, Nasıl Gidilir?-Bolu, yaklaşık 300 bin nüfusu ile ülkemizin Karadeniz Bölgesinde yer alan önemli bir kentidir. Burada gezilip görülecek çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik alanı bulunur.

Bolu Nasıl Gidilir?

Uçakla
Bolu ilimizde havalimanı bulunmuyor. Buraya yakın havalanları şunlardır; Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve Kocaeli Cengiz Topel havalimanlarıdır.
Otobüsle
Bolu otogarı şehir merkezinde bulunur. Buraya başta Ankara ve İstanbul olmak üzere birçok şehirden direk otobüs ile ulaşım sağlanır. Bazı şehirlerden ise Ankara ve İstanbul üzerinden aktarma yaparak ulaşım sağlanıyor. Burada Öz Bolu, Metro, Kamil Koç, Üstün Erçelik, Düzce Güven, Tatlıses Turizm gibi otobüs firmaları hizmet vermektedir.
Trenle
Bolu ilimizde demiryolu ulaşımı yoktur.
Gemiyle
Bolu ilimizde ufak çaplı tekne turları dışında deniz ulaşımı yoktur.
Özel aracınızla 
Kendi özel aracınızla Türkiye’nin her noktasından Bolu’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Bolu ile bazı şehirler arası mesafe şöyledir;
  • Kocaeli’ye 170 km uzaklıktadır.
  • Zonguldak’a 160 km uzaklıktadır.
  • Sakarya’ya 125 km uzaklıktadır
  • Bursa’ya 270 km uzaklıktadır
  • İzmit’e 160 km uzaklıktadır
  • Düzce’ye 50 km uzaklıktadır
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

 

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın