Bostancı Lunapark Nasıl Gidilir

Bostancı Lunapark Nerede, Bostancı Lunapark Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bostancı Lunapark Nerede

Bostancı Lunapark nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Bostancı Mah, Mehmet Şevki Paşa Cd. No:8, 34744 Kadıköy/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bostancı Lunapark Nasıl Gidilir

Bostancı Lunapark nasıl gidilir, Bostancı Lunapark yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Bostancı Lunapark Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

17Pendik
17LLojman Çıkışı / Lojmanlar 17l Yönü
17SÜstbostancı
19FBÜsküdar Caddesi
KM41Üstbostancı
252Kartal
19DÜstbostancı
10BÜstbostancı
10Üstbostancı
13ABAltunizade
19SBÜstbostancı
129TGümüşsuyu Peron
2Üstbostancı

Bostancı Lunapark İletişim

Telefon: 0216 384 72 10

Bostancı Lunapark Nasıl Gidilir

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın