Bostancı Lunapark Nasıl Gidilir

Bostancı Lunapark Nerede, Bostancı Lunapark Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bostancı Lunapark Nerede

Bostancı Lunapark nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Bostancı Mah, Mehmet Şevki Paşa Cd. No:8, 34744 Kadıköy/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bostancı Lunapark Nasıl Gidilir

Bostancı Lunapark nasıl gidilir, Bostancı Lunapark yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Bostancı Lunapark Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

17 Pendik
17L Lojman Çıkışı / Lojmanlar 17l Yönü
17S Üstbostancı
19FB Üsküdar Caddesi
KM41 Üstbostancı
252 Kartal
19D Üstbostancı
10B Üstbostancı
10 Üstbostancı
13AB Altunizade
19SB Üstbostancı
129T Gümüşsuyu Peron
2 Üstbostancı

Bostancı Lunapark İletişim

Telefon: 0216 384 72 10

Bostancı Lunapark Nasıl Gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın