Bostanlı Pazarı Hangi Gün (Doğru Cevap)

Bostanlı pazarı hangi gün? Veya Bostanlı pazarı nerede kuruluyor? Şeklinde ziyaretçilerimizden çok sık soru almaktayız. Bu içeriğimizle birlikte siz değerli ziyaretçilerimize Bostanlı Pazarı hangi gün ve başlıklarında detaylı olarak bilgi aktarmış olacağız.

İzmir şüphesiz Türkiye’nin en çok ziyaret edilmesi gereken illerden bir tanesidir. Büyükşehir belediyesi sıfatında olan İzmir, Türkiye’nin en büyük ve en çok görülmesi gereken kapalı Pazar alanlarına sahiptir. Bostanlı pazarı da bunlardan bir tanesidir ve Bostanlı pazarına giderek, pazarı gezerek memnun olmayan hiç kimse yoktur. Devasa bir büyüklükte olan Bostanlı kapalı Pazar alanı mutlaka görülmesi gereken Pazar alanlarından bir tanesi olarak ilk sıralarda yer almaktadır.

Bostanlı Pazarında Neler Var

İzmir’in en popüler pazarlarından bir tanesi olan Bostanlı pazarında yok yok diyebiliriz. Pahalılığın hiç uğramadığı pazarda yoğunlukla tekstil ürünleri bulunmaktadır. Bununla birlikte sebze, meyve gibi ürünlerde yer almıyor değildir. Fakat Bostanlı kapalı Pazar alanında fiyatlar neredeyse sizi şoke edecek seviyededir. Çünkü bu pazarda mağazalarda 500 – 600 TL olan bir çok ürün Bostanlı pazarında 50 – 60 TL’dir. Hal böyle olunca da bu sosyete pazarına insanlar çok sık bir şekilde gelmekte ve alışveriş ihtiyacını gidermektedir.

Bostanlı Pazarı Hangi Gün

İzmir’in popüler sosyete pazarı Bostanlı adlı Pazar her Çarşamba kurulmaktadır. En güzel giysilere, kıyafetlere, elbiselere sahip olmak istiyorsanız eğer her Çarşamba İzmir, Bostanlı pazarına uğrayabilirsiniz.

Bostanlı Pazarı Nerede

Bostanlı pazarı, İzmir / Karşıyaka bölgesinde yer almaktadır. Karşıyaka bölgesine gittiğiniz zaman ‘’Bostanlı pazarı’’, ‘’Sosyete pazarı’’ dediğinizde direkt sizlere tarifi vereceklerdir.

bostanlı pazarı hangi gün

Bostanlı Pazarına Nasıl Gidilir

Bostanlı pazarına gitmek için kullanabileceğiniz birden fazla ulaşım aracıyla birlikte ulaşım yolu vardır. Size en yakın ve en kolay olan ulaşım aracını tercih ederek bu sosyete pazarına çok kolay bir şekilde gidebilirsiniz.  Aşağıda sizlere Bostanlı pazarına en yakın otobüs duraklarını ve pazara gidebilmek için kullanabileceğiniz otobüs numaralarını paylaşmış olduk.

Hat AdıYön
221Şemikler
547Bostanlı İSkele
200Mavi̇şehi̇r Akt. – Havali̇manı
227Organi̇ze Sanayi̇ – Bostanlı İskele
229Yakakent Mahallesi̇ – Bostanlı İskele
322Mustafa Kemal Mahallesi̇ – Bostanlı İskele
423Şi̇ri̇nevler – Bostanlı İskele
428Egekent-2 – Bostanlı İskele
429Güzeltepe – Bostanlı İskele
442Atatürk Mah. – Bostanlı İskele
443Egekent – Bostanlı İskele
445Evka-2 – Bostanlı İskele
446Evka-5 – Bostanlı İskele
447Evka-6 – Bostanlı İskele
5959 Eylül Mah. – Bostanlı İskele
777Doğal Yaşam Parkı – Karşıyaka İskele
820Harmandalı – Bostanlı İskele
821Mavi̇şehi̇r Akt. – Bostanlı İskele
827Ulukent Akt. – Bostanlı İskele

Bostan Pazarına En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Onur4 dk yürüme
Bostanlı Market4 dk yürüme

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

4.2/5 - 5 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın